Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem találom az utamat, nem...

Nem találom az utamat, nem tudom miben vagyok jó, minden motivációm elszállt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves lány vagyok, aki nem tudja, miben jó, nem ismeri már önmagát és nincs jövőképe.

Elvégeztem egy 2 éves fősulit,nagy nehezen, ugyanis ez a szakma sem érdekel, ráadásul de egy büfészakmát, amihez nem kell matek meg informatika(kicsit sem vagyok jó egyikben sem),keresni sem lehet vele. Nem találok munkahelyet, eddig a sulis évek alatt diákmunkáztam.(dolgoztam gyárban, mekiben, fürdőkön, eladóként) Gondolkodtam, leteszek egy emelt érettségit, hogy meglegyen a pontom az alapképzéshez, de már a kedvem is elment az egésztől és azt sem tudom, hogy mit, ami e legnagyobb baj.

Tudni kell rólam szerettem sportolni, lovagolni, lovak közt akartam dolgozni, de ebből ma már nem lehet megélni. Mindig humánközpontú voltam, de már az emberekből is elegem van. Voltam anorexiás, bulimiás, depressziós többször is. Én nem vagyok jó, minden ismerősöm a lábára áll lassan, én még azt sem tudom mit kezdjek az életemmel, ha kérdezik, válaszolni sem tudok, vagy csak hablatyolok..vagy ez..vagy..az aztán nem lesz semmi sem belőle.

A családomban mindig második voltam, a testvérem kapott meg mindent amit akart, én megdolgoztam nagyrészt a dolgaimért.

Munkát nem találok, mert mindenhová szakmai tapasztalat kell ami nekem nincs, ráadásul egy kis faluban élek. Egyik pillanatban tervezem a jövőm, amiből persze semmi sem szokott lenni, máskor meg tök magam alatt vagyok..mit csináljak? 3 hónapja ülök itthon..teljesen el vagyok keseredve.


2018. jan. 2. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is kb igy vagyok

Nem tudom miben vagyok jó, motivációm nekem sincs, bár munkám az van de az sem érdekel:D

20/f

2018. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Átérzem 19/f
2018. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ismerős helyzet.

20/L

2018. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy milyen sokan vagyunk:D
2018. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez Magyarország.:D
2018. jan. 3. 12:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem Magyarország, hanem a SAJÁT életképtelenségetek :(

Bár tudom, mindig jobb a körülményeket okolni, mint tenni bármit is...

2018. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!