Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmi motivációm elkezdeni...

Semmi motivációm elkezdeni tanulni, mert tudom, hogy ha nekiállok sokára végzek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most értem haza. :/
2017. okt. 24. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni minimálbérért. Rögtön lesz kedved tanulni, mondjuk tesco árufeltöltőnek. (Nem, nem nézem le a tesco árú feltöltőket, csak tudom, hogy mennyire kemény a munkájuk kevés pénzért.)
2017. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ajj istenem.

Te se szivesen ülsz le 6-7 óra monoton magolás után még 2-3 órát otthon monoton magolni...

De belekötni tényleg könnyebb a másikba.

Köszönöm, pont erre volt szükségem.(dehogy volt)

2017. okt. 24. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első féle választ csak azok mondják, akik még sosem tanultak igazán. Én elvégeztem egy 3 éves természettudományos képzést, utána megváltás volt sima 8 órás munkát végezni. Nem kellett készülni, nem kellett megfelelni, nem kellett naponta a szomszéd megye túlvégébe utazni és nem kellett 24-ből 18 órát tanulni vagy a tanulással kapcsolatos dolgokat csinálni, csak odamenni és megcsinálni a munkát, aztán szabadidő. És ezek nem álom munkák voltak távolról sem.


Tanulni úgy tudsz hatékonyan, ha érdeklődsz a téma iránt. Ha nem, akkor kínszenvedés lesz. Próbálj érdeklődve hozzáállni és ne arra gondolj, hogy mikor végzel. Ez sosem működik. Egyszerre mindig csak egy lépés és nem több. Mindig csak egy perccel akarj többet tanulni és ne 8 órát egybe. Mindig csak egy kicsivel többet.

2017. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!