Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet túlélni a viszonz...

Hogyan lehet túlélni a viszonzatlan szerelmet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
iszonyat nehezen,rengeteg fájdalommal. de túl lehet,és majd jön egy másik,egy jobb :) bár ez ilyenkor nem vigasztalja az embert :S
2010. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Amit érzel, az bizony gyakran nagyon fáj, mivel nincs hol levezetned a felpörgött érzelmeidet.Próbálj meg mihamarabb kiábrándulni az illetőből.Egy szép napon, majd találsz olyan embert, aki majd viszonozza az érzéseidet.
2010. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok.. már fél éve tart és még most sem tudom elfelejteni :( De remélem hogy az idő tényleg segít.. amúgy igen.Csak az idő fog segíteni..
2010. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A viszonzatlan szerelem nagyon tud fájni,de akkor fáj igazán mikor rájössz hogy nem lehet belehalni:S.Nekem úgy sikerült,hogy először kitomboltam magam(elég sok hülyeséget megcsináltam) majd célokat tűztem ki magam elé és minden erőmmel azon voltam hogy ezeket elérjem.Így egy idő után már nem is volt fontos számomra az adott személy,mert megváltozott a személyem azon része aki beleszeretett.
2010. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok!!

S már sajnos sokat szenvedek ez miatt meg minden s terveztem lassan el kéne mondanom annak a bizonyos személynek mit is érzek iránta.. Mert így meg fogok bolondulni meg olyat tennék amit nem kéne... :S

Nagyon szeretem Ő a mindenem...S valamiért azt veszem észre hogy Ő is szeret engem bár ez lehet az miatt van hogy nekem legyen jó nem tudom... Meg van amikor rám jön hogy áhh sose lesz az enyém meg ilyenek aztán depis leszek..Sajnos nagyon pesszimista vagyok...

Hát mindegy remélem a legjobbakat...ha meg nem lesz az enyém akkor felesleges élnem...Nekem csak Ő kell senki más... :'(

2010. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele,, csak Őt tudom elképzelni magam mellet, senki mást :'(
2010. jún. 6. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Most ez biztos nem túl nagy segítség.De elég sok ideig, pontosabban 3 és fél évig ugyanebben a cipőben jártam. Egy régi barátomba szerettem belé, aki egy idő után nem is állt már szóba velem, nem tartottuk a kapcsolatot. Nagyon nehéz volt, tudta hogy kedvelem, de ő semmit sem érzett. Borzasztó nehéz érzés volt, mert senkit sem tudtam az ő helyébe képzelni, ő jelentett számomra mindent. Rengeteget sírtam, de nem tudtam mit tenni, nem irányíthattam az érzéseit. Aztán egy nap feltűnt egy ismeretlen, és valamit éreztem, bár nem kerítettem nagy jelentőséget neki. Aztán egyre többször láttam az idegent, és kezdtem megismerni. Most jól kijövünk, és lehet hogy lesz belőle valami.:)

Szóval sosem hittem volna, hogy találok valaki mást, és nagyon nehéz volt ez a három és fél év, de túléltem, mint mindenki más, aki ebben a helyzetben van. Neked is ezt ajánlom, ne csüggedj el, mert biztosan találsz valakit, ha most még nagyon hihetetlenül hangzik is.


Sok sikert!

2010. jún. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Tudom régi már, de hátha nézi valaki...

Mi van akkor ha nem akarom elengedni? Mert még ezt a kínlódást is egyfajta kötődésnek érzem....

2016. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hidd el, ez egész sokáig eltarthat... Kisebb-nagyobb kihagyásokkal 20 éve küzdök, mint disznó a jégen... Pedig volt közben 2 más is. De van, akit az ember nem tud elfelejteni. Ma már tudja a másik is, és ma "barátjának" tart. Amikor ez kezdődött nálam, ő is vonzódott hozzám, csak a szülei eltiltották tőlem. Így akkor el sem mondhattam neki. Így ezt nemrég tudtam meg... És az, hogy én most a kontinens másik végén vagyok, még nehezebbé teszi a dolgot, mert jó lenne legalább a közelében lenni. 39F
2017. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!