Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogy éled/élted meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy éled/élted meg a viszonzatlan szerelmet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nehezen éltem meg múlt szombatig. Aztán eldöntöttem, hogy ennek semmi értelme, nem akarom tönkretenni magam olyan dolog miatt, ami sosem jöhet össze, és így csak szenvedek. Úgyhogy kerülöm a lányt, amikor csak lehet (de elég nehéz, mert osztálytársak vagyunk, és minden nap látom, és hallom a hangját). Érdekes módon, egész jól vagyok, már csak a nap 80%-ában gondolok rá :). De ez már a sokadik próbálkozás az elfelejtésére.
2011. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ja én is ugyanigy vagyok, egy osztályba járunk és minden nap ott ül elöttem basszus és ez igy kva szar:S
2011. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kb. osztom az első véleményét. Én már 2 éve szenvedek miatta, hol intenzíven, hol nem annyira, most már én is szeretném végleg abbahagyni ezt mert így nem lehet élni...de egyébként borzasztó érzés mindennap szembesülni vele hogy mennyire szeretem és ő engem mennyire nem...
2011. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Oszinten? Hat k**va szar. Minden egyes percben valaki olyan szemelyre gondolni akirol tudod hogy ugysem lehet a tied de eezel az erzessel nemtudsz mit kezdenki mert ugyis benned van a szerelem.Hat nagyon nagyon rossz erzes. Ejjel vele almodsz, nappal rolla almodozol. Elkepzelem sokszohogy milyen is lenne ha egyutt lennenk, hogy milyen szep is lenne aztan beugrik egy " lelekroncsolo gondolat", hogy ot nem nekem szantak a fentiek!!
2011. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És....italozás megy ilyenkor rendesen? :/
2011. okt. 28. 21:39
 6/14 A kérdező kommentje:

Mert én most estem bele ebbe a "dologba" Eddig végig rózsaszínködben éltem, és már gondolatban tervezgettem a közös jövőnket, meg minden, most meg már mindennek vége. Rájöttem, hogy ő engem egyáltalán nem szeret...Nagyon rossz lesz ez nekem belül. Rengeteget gondolok rá, nagyon szeretem Őt....

Félek, hogy piás leszek nagyon... :/

2011. okt. 28. 21:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha biztos lennék benne,hogy viszonzatlan, akkor túl tudnék lépni rajta, de nem hinném, hogy erről van szó. Néha az élet tud olyan helyzetet teremteni, ami ellehetlenít egy kapcsolatot.

Nem iszom, nem kábítószerezek (isten őrizz), élem az életem és mást keresek, akit természetesen így sosem fogok szeretni.

2011. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy meg sem kapni valakit sokkal rosszabb lehet, mint elveszíteni, mert ilyenkor még semmi nem volt köztünk, és semmi következtetést nem lehet levonni róla, hogy milyen is lenne valójában. Nagyon rossz ez. :(
2011. okt. 28. 21:43
 9/14 anonim ***** válasza:
Úgy bizony, bár azért valamennyit kaptam belőle, de így, hogy tudom mi az, ami hozzá kötne még rosszabb.
2011. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
könnyen, igazából annyira könnyen, hogy lehet, hogy valami bajom van. :)
2011. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!