Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy csúnya vagyok-e?

Figyelt kérdés
Szüleim, testvéreim szerint szép vagyok (ezt ők maguk mondták, nem én kérdeztem rá), de itt is meg más társkeresőkön is rondának tartottak, bár volt aki kevésbé, és aki szépnek mondott. Tudom, hogy a szépség relatív, de akkor is, miért nem lát az egyik átlagosnak, a másik pedig szépnek? Úgy még lenne értelme is... Én magamat átlagosnak, kicsit rondának tartom. Hogyan deríthetem ki az igazságot?
2018. jan. 11. 07:06
 1/8 anonim válasza:
100%
Mutass képet.
2018. jan. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs is rólam. :D
2018. jan. 11. 07:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az okostelefonok világában ez nem egy legyőzhetetlen akadály.


Akkor kérdezd meg a járókelőket az utcán.

2018. jan. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Hogyan deríthetem ki az igazságot?"

Milyen igazságot akarsz kideríteni?

A 'szép' az szubjektív (tehát az egyéntől függő) kategória.

.

Ha nem egyedül, vagy alkalmi partnerekkel akarod leélni életed, nem az a lényeg, hogy te lásd szépnek magad!

(Nézz körül a 'celebek világában!)

Különben is, ismered ezt a mondást: "Ki szép, ki jó"?

2018. jan. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Országos, reprezentatív minta alapján készült felméréssel, minimum 1000 főt kell megkérdezned.
2018. jan. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem fog menni.
2018. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mindenki szép valakinek, de senki nem szép mindenkinek.Én nem igazán értek egyet dubitus-al. Szerintem épp az a lényeg, hogy te lásd szépnek magad! Ha elfogadod önmagad, ha elég szépnek látod magad, lesz egy olyan kisugárzásod, ami által mások is szebbnek látnak majd!Kicsit olyan ez, mint a divat: Egy időszakban mindenkinek a modell alkatú nők tetszettek. Máskor a kicsit teltebbek, DE mindig azok voltak a legszebbek divattól függetlenül, akik elfogadták magukat és belülről áradt a szépségük. Ez kicsit közhely, de igaz! :)
2018. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Semmiképp se a (nagy)szüleidet kérdezd, ők elfogultak, nem tudnak objektívan nyilatkozni :D
2018. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!