Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy ne féljek...

Mit tegyek hogy ne féljek ennyire? Már szinte beteges a félelmem.

Figyelt kérdés
Szoval arrol van szo hogy a párom munkahelyet váltott, és szokott hétvégén éjszakázni, és én egyszerüen nem merek itthon maradni este egyedül!!! És ugy szoktam megoldani hogy mindig áthivom uncsimat, vagy a párom hugát hozzám hogy ne legyek egyedül, vagy nem alszom otthon, de persze a párom tud erröl. Hiába zárom be az ajtot, akkor is félek. Ez talán azert van, mert mig otthon laktam soha nem voltam egyedül otthon, és most épp a város szélén lakunk, és félek. Holnap is ejszakás lessz a párom és jön a huga hozzám aludni. Mit tegyek hogy nem féljek ennyire??, 19/L
2010. jún. 4. 20:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Hagyjál égve egy villanyt, hogy ne legyen sötét, hátha így megoldódik a probléma
2010. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs állatod? Én egyedül laktam 17 éves koromtól sokáig, és amikor éjszakára is beengedtem őket akkor lényegese jobb lett minden! Plusz zene, rádió is segített.
2010. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Uhh ugyanezzel a problémával küszködök!

Nem vagyunk hozzászokva az ilyenfokú egyedülléthez hisz sose aludtunk egyedül egy lakásban éjszaka! A párom mikor bement a kórházba 1 éjszakára semmit se aludtam, telefonálgattam össze-vissza hogy halljam mások hangját ugy féltem :(


20/L

2010. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyü levezetni az ilyen félelmet,én is igy szoktam lenni,ha egyedül vagyok éjszaka.Mindig gyõzködöm magamat,hogy ajtó zàrva,igy nem lehet bejönni,és egy làmpàt égve hagyok.
2010. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Vegyél egy kutyát.

Németjuhász vagy dán dog.

Megnyugtató eleve a megfelelő állat társ és egy dán dog mellet a félelelem is garantáltan alaptalan lesz. :)

2010. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A villany nem segit, de a zene 1 picit, de az csak fél ora, max 1 oráig hatásos, na meg az ejszaka kozepén csak nem nyomhatom maximumon a zenét. Na de arrol nem is beszélve, hogy nem merek le se fekudni, vagy ülök a gép elött, vagy a fotelban, és hivogatom a párom. Idáig csaj éjszaka 1 oráig birtam ki, aztán haza hivtam a párom. Ö most jelenleg taxisoför. Es akkor mikor 1-ig kibirtam egyedul, megviccelt hogy lessz egy fuharja 200 km-re töllünk, akkor bepánikoltam és zokogni kezdtem, de aztán megnyugtatott hogy már uton van hazafelé.
2010. jún. 4. 20:34
 7/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, a dog egy szelíd maci... Hiába nagy. :)
2010. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Van egy féléves kutyám németjuhász pitbul keverék, de ha jon valaki sosem ugat, még nem tudna megvédeni. Macskáim is vannak, de nem igazán szeretem ha bent vannak.
2010. jún. 4. 20:36
 9/24 anonim ***** válasza:
66%

Akkor azt hiszem, az én félelmem durvább... Én már akkor is félek, ha a szobában egyedül maradok éjszaka. Hiába van a mellettem lévő szobában ember. Ilyenkor mondjuk segít, ha tv mellett próbálok elaludni (persze nem teljesen). El sem merem képzelni, milyen lenne egyedül.

21/L

2010. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ, ha párom is ithon vann akkor is bezérom a szoba ajtot is, és megy a tv mig el nem alszok, aztán majd ö kikapcsolja ha felébred.
2010. jún. 4. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!