Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy ne féljek...

Mit tegyek hogy ne féljek ennyire? Már szinte beteges a félelmem.

Figyelt kérdés
Szoval arrol van szo hogy a párom munkahelyet váltott, és szokott hétvégén éjszakázni, és én egyszerüen nem merek itthon maradni este egyedül!!! És ugy szoktam megoldani hogy mindig áthivom uncsimat, vagy a párom hugát hozzám hogy ne legyek egyedül, vagy nem alszom otthon, de persze a párom tud erröl. Hiába zárom be az ajtot, akkor is félek. Ez talán azert van, mert mig otthon laktam soha nem voltam egyedül otthon, és most épp a város szélén lakunk, és félek. Holnap is ejszakás lessz a párom és jön a huga hozzám aludni. Mit tegyek hogy nem féljek ennyire??, 19/L
2010. jún. 4. 20:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
hallod neked komoly pszichológiai segítség kell, ez nagyon durva
2010. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

nekem olyan félelmem van, hogy szellemeket képzelek mindenhova, meg hogy folytogatni kezdik hátulról a nyakam. szerencsére ez nem mindig jön elő, de amikor előjön, akkor mindig azt csinálom, hogy feloltom a villanyt meg próbálok másra gondolni. :) és mindig győzködöm magam, hogy ilyen nem létezik, meg nincs itt senki.

amúgy nem vagyok félős. maradtam már itthon egyedül egy éjszakát. :D

14/L

2010. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
én is ilyen problémával küszködök hiába vagyuk itt hon öten ha egyedül maradok akkor félek ha fel vannak a villanyokl kapcsolva akkor is pedig 4 kutyénk van és zérva szkott lenn iaz ajtó éjszakára de mindig félek hogy betörnek vagy valami iléyesmi!
2010. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nézni annyi balhés filmeket,és az enyhit a félelmeken.Legalàbbis nekem sokat segitett.
2010. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
keress sürgősen egy pszichológust!komolyan!
2010. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én pl. soha nem nézek ilyen filmeket (halál, gyilkosság, betörés, stb.) mégis rettegek. Nem csak ettől, a haláltól is... Éjszakánként még sírni is szoktam. Pedig párommal alszom.
2010. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire én is félek a sötétben...de már majdnem 3 éve egyedül élek. Kezdetben csak úgy mertem lefeküdni, ha a nagyszoba ajtaját bezártam, mert ott van erkély...igaz, h 3.emelet, de mindegy, aztán a szobám ajtaját is bezártam. Rádió minden éjjel megy.

De ma már nem zárom a szobaajtókat.

Meg kell szokni, nem kell félni, elvégre felnőtt emberek vagyunk...

Egy filmben hallottam: "Ugyan olyan, mint nappal, csak sötét van..."


22N

2010. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
31%

Akkor irány a kutya iskola és a lusta kutyát képzés alá venni.

A mi kutyánk imádta és biztonság érzetet adó volt nézni, hogy egy meglett felnőtt férfit hogy visz a földre seperc alatt.

Pont volt a múlt héten egy story amikor rendörök egy vasvillával fenyegetőző pasit szereltek le kutyával. A kutya simán szédszedte az ürgét, hiáb ahadonászot. :)


Amúgy tudom, hogy a dán dog szelid jószág, de azért kevesen mernek bepróbálkozni egy 1,5 méteres kutyánál, hogy szelid-e. :)

2010. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
De amúgy mi az amitől félsz? Hogy betörnek, vagy hogy valaki megöl vagy kirabolnak vagy csak szimplán a sötéttől? Vagy pontosan mitől?
2010. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti a kérdező kutyája még kisgyerek. Őrzésre csak 1 éves kor után képzik... Addig még az ösztön sincs meg benne rendesen.
2010. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!