Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan/mivel küzdhetném le a...

Hogyan/mivel küzdhetném le a sötétségtől és a csendtől való félelmem?

Figyelt kérdés
Lehet rossz kategória,de nem találtam jobbat. :)
2011. aug. 10. 04:07
1 2
 1/12 Tetszik a ***** válasza:
0%

No akkor tanuljunk meg google-t használni:

[link]


De talán nem félnél, ha idejében lefeküdnél, és nem 4-kor írnád a kérdéseket.

2011. aug. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem cikkekre vagyok kiváncsi,meg hogy miért félek.


Az érdekel másoknak hogyan sikerült legyőzni.Mivel.Miért.Mit tanácsolnak.


Amúgy meg te is fenntvagy ilyenkor szóval nemtudom mi a próbléma.

2011. aug. 10. 04:35
 3/12 A kérdező kommentje:
*probléma
2011. aug. 10. 04:36
 4/12 Tetszik a ***** válasza:
40%

OKÉ kedves egyén, elnézést. Most bemásolok a cikkből pár sort


A sötétségtől való félelem okai:

 stresszes események

 láz

 kevés alvás

 az idegrendszerre kihatással lévő gyógyszerek


Kvázi úgy küzdöd le, hogy az okokat megszünteted. Éljen a logika!

Nos, a kevés alvást azt én is említettem, hiszen ilyenkor te miért vagy fent? o_O


Remélem segíthettem. És legközelebb olvass cikkeket meg ne ítélkezz azelőtt.

2011. aug. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tetszik a ***** válasza:
Amúgy én azért vagyok fent, mert én nem félek a sötétben, nekem nincs ilyen bajom. :P Csak próbálok neked segíteni. Amúgy a cikkben le van írva az is, hogy ez serdülőkorra erősen enyhül/elmúlik. Nem kell izgulnod. =)
2011. aug. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

serdülőkorra???


20 éves vagyok!nem kéne ennyire lekezelőnek lenni!

2011. aug. 10. 05:51
 7/12 A kérdező kommentje:
nem szedek gyógyszert,és igencsak sokat alszom.éppen azért vagyok fennt mert 15 órát aludtam.éjfélkor feküdtem le,és du 3kor keltem,elhiheted h nem vagyok álmos.
2011. aug. 10. 05:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

En is 20 vagyok es felek a sotetben, neha javul de mindig visszaesek.

Am en azt csinaltam h 1. Kislampaval aludtam, aztan egyre lejjebb forditottam h ne legyen annyifa vilagos 2. Gyertyaval az meg el is alszik egy ido utan, szigoruan poharban h ne gyulladjon fel semmi 3. Lampa nelkul 

Jah meg volt olyan is h a konyhaban egett es nyitvahagytam a szobaajtot ahova bejut a feny. Aztan vegul semmi.


Itthon mondjuk hozzatennem h sosincs teljes sotetseg- Budapest- sztem csak a legjobb baratnomeknel aludtam regen sotetben de aztan rajottem h ha felhuzom a redonyt akkor van egy kis feny :) 

2011. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

Nem kell félni. Nincsenek a sötétben szellemek, kések, kezek, karok, fúrógépek, lucskos belek. Nincsenek betörők, bűnözők, elmebetegek, földönkívüliek. Nincs újabb dimenzió a Földön: Nincs olyan életforma, amit mi nem látunk, de ők már tudnak rólunk. Ha van is, biztos nem neked fognak szólni, élik a saját életüket az előszobádban. Legyünk már toleránsabbak. A hangoktól sem kell félni, nem angyalok, démonok meg ilyenek... csak felhallatszik, amit zajonganak a másik emeleten.


Magadtól kell legyőznöd, nem fogja senki most a válladra tenni a kezét (főleg nem egy alien). Nem akarlak ijesztgetni még jobban, de hát jól esik, na...

2011. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok, és én is félek a sötétben. Hogyha nagyon rossz a hangulatom, szomorú vagyok, elmúlik a félelem is. (Ez amúgy miért van? :D) Amúgy én azt próbáltam, hogy egyedül a vaksötétben lefeküdtem a konyhán a padlóra, és a lábamat bedugtam kicsit a szék alá, mert én attól is szoktam tartani, hogy valami kinyúl, és elkapja a lábamat. Hát... Ne csináld utánam! Azt vártam, hogy majd megszokom, és nem fogok legközelebb (annyira) félni, ehelyett abban a nyomasztó sötétben mindenfélét beképzeltem magamnak, újabb vérszomjas szörnyeket és elmebeteg sorozatgyilkosokat találta ki. Azóta nekem még rosszabb lett. :\ Szóval ezt szerintem ne próbáld. :D
2011. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!