Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha nem vagyok...

Mit csináljak ha nem vagyok gyakorlatias, nem vagyok jó semmiben?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy már nagyon ideje lenne dolgoznom mert 20 éves vagyok és el kell költöznöm hamarosan. Viszont az a problémám, hogy egyszerűen egyáltalán nem avgyok gyakorlatias, képzeljétek el a legügyetlenebb embert, az vagyok én... Ennek tetejében szociális fóbiám van szóval ha figyelnek az emberek munkavégzés közben akkor nem is tudok dolgozni. Eddig még csak sulis gyakorlatom volt ahol dolgoztam, egy irodában segítettem ki, az is katasztrófa volt, szinte nem is segítség voltam hanem hátráltattam őket, sokszor elgépeltem dolgokat mert elbambultam meg hasonlók. Úgy érzem egy állás sem való nekem ezek miatt, nem tudom mit csináljak... Volt/ van valaki hasonló helyzetben? Mit csináljak?

2018. jan. 15. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
29%
Menj el biztonsági őrnek. Oda bármilyen fogyatékossággal mehetsz. Nálunk is van sánta üvegszemű mindenféle.
2018. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
menj férjhez és maradj othon babázni
2018. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!