Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tartasz életed legnagyobb...

Mit tartasz életed legnagyobb jótettének?

Figyelt kérdés
És miért azt,amit?

#élet #jó.erény
2018. jan. 23. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdemes jót tenni mert általában hálátlanok az emberek. Nem jut eszembe most olyan nagy dolog . Sokan kértek már tőlem segítséget pl kölcsön kértek ezt azt. Hát nem nagyon volt benne köszönet, Elvétve akad egy egy ember aki bármit is visszasegítene ha én szorulnék meg. Így befejeztem a jótékonykodást. Emelt díjas Sms-t szoktam dobni ide oda ha jótékony célra gyűjtenek de ez se minősül nagy jótettnek. Tavaly a horgászfelszerelésem egy általam már nem használt részét neki ajándékoztam egy erre létesült Facebook csoportban egy rászoruló gyereknek. Nem tudom ez mennyire számít nagy volumenű jótettnek. Sajnos gazdag én se vagyok hogy osztogassam a pénzt.
2018. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1# Már rég rossz ha azért teszel jót, hogy viszonozzák.


Megmentettem egy kutyát egy kemény télen szilveszterkor. Már a szőr is megvolt rajta fagyva.

2018. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem nem azért teszek jót. De néha hozza úgy az élet hogy én kérek segítséget és jól esne ha fordulhatnék olyanhoz akin már én is segítettem. De legtöbb esetben nem igaz a mondás hogy jö

jótett helyében jót várj

2018. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!