Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak a saját félelmem áll az...

Csak a saját félelmem áll az utamban? Én vagyok saját magam legnagyobb ellensége?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon szégyenlős,visszahúzódó, csendes vagyok nem merek semmi újba belekezdeni. Úgy érzem az életem sehova nem vezet. Semmilyen életcélom,semmilyen elképzelésem sincsen a jövőt illetően. Nem tudok kapcsolatokat kialakítani az emberekkel,egyáltalán nem merek kezdeményezni. Úgy állok hozzá,hogy mit is akarok én egy ilyen gyönyörű lánytól egy magamfajta szerencsétlen és inkább meg sem próbálok senkivel sem ismerkedni. Fogalmam sincs, hogyan lehetne ezt az érzést leküzdeni. Minden annyira frusztrál, állandóan feszült vagyok.


Van-e ötlete valakinek, hogyan lehetne ez ellen tenni?


2017. dec. 10. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Járj el sportolni , kemény önvédelmi technikákra és ne hordj különc vagy alter szerkókat , nyomi gagyi zenéket zenéket se hallgass . Nem kell tömeget majmolni sem tetkó stb .
2017. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!