Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni a sztorit... Szóval van valaki akivel legjobb barátok voltunk 1 és fél évig, nagyon jól megvoltunk és ö volt nekem a legfontosabb..

Ez az idö után lett egy "párja" akivel most már 10 hónapja vannak együtt (ez fura, mert az elötte lévö kapcsolatai 1 hónapig tartottak). Mióta ez tart köztük azóta szinte soha nem beszélünk. Most is lassan 2 hónapja nem beszéltem vele, mert mindig egymással vannak elfoglalva, de mivel most nincs otthon a párja ezért velem beszélget unalomüzésnek.. Ez minden esetben így megy, hogy én jó vagyok unalomüzésnek, de ha megjön a párja akkor le se szar..


Én nem sokkal azután jöttem rá, miután összejöttek, hogy én öt igazából szerettem mindvégig.. pedig csak barátságot akartam..

De most egyszerüen már a barátság se kell neki vagy nem tudom... Akkor kellek mikor unatkozik, de máskor meg felém se néz..


Nem tudom mit kezdjek ezzel.. Én örülök, hogy beszélhetek vele így néha, de elég rosszul esik, hogy máskor le se szar :S


2011. júl. 16. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy szerelmes.Hajlamosak ilyenkor az emberek elfelejteni a körülöttük élő barátokat.Szerintem keress pasit magadnak.
2011. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De az a vicces, hogy többször beszéltem le öngyilkossági kísérletekröl is és csak miattam nem tette meg, mert kitartottam mellette és mindig mindenben segítettem. Ezek után 2 havonta egyszer felkeres mikor nagyon unatkozik?
2011. júl. 16. 16:16
 3/10 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy a barátnője féltékeny és az ő keze van a dologban. Én már találkoztam ilyennel. :)
2011. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdezted már tőle,hogy miért van ez?Én számon kérném a helyedben.Annyi segítség ,támogatás után ,amit adtál az a minimum,hogy magyarázatot ad.
2011. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A párja nem ismer engem.. talán nem is mesélt rólam neki, de nem tudom..


Mióta együtt vannak azóta nem nagyon beszéltünk komolyan egymással, szóval nem is kérdeztem rá, hogy ez miért van..

Meg szerintem úgyis elöállna valami kifogással...


Úgy érzem jobb lenne nekem nélküle, hogy többé ne beszéljek vele, de azért részben hiányozna is..

2011. júl. 16. 16:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy jobb lenne nélküle,hiszen így melletted sincs.Viszont egy beszélgetést mindenképp megér,már csak azért is,hogy ne bogyózz rajta állandóan. :)
2011. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Lehet az lesz, hogy valamikor ráveszem magam és öszintén elmondom mi a helyzet...


De valószínüleg amint vége lesz a kapcsolatának akkor majd megint felkeres, mert régebben is amíg egyedül volt addig mindig jól elvolt velem.. Nekem meg ez nem kell, hogy csak akkor legyek jó ha nincs senki más...


De lehet ki kéne használnom a helyzetet ha tényleg visszajön hozzám és csak ennyi, nem komolyan venni..

2011. júl. 16. 16:34
 8/10 needtoknow ***** válasza:
"Ha nincs ló jó a szamár is"... (ezzel nem megbántani akartalak)
2011. aug. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem a féltékenység a legvalószínűbb.Én sem beszélhetek az exbarátnőimmel...
2011. aug. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem nagyjából ugyanez történt, annyit tudok tanácsolni, hogy ülj le vele ezt megbeszélni csak az segít. És szerintem jobb neked nélküle, ne legyél második, akihez mindig odafuthat ha úgy tartja kedve..
2011. aug. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!