Depressziós lettem?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron költöztem el, anyukám 2 évvel ezelőtt meghalt, az iskolában elítélnek, bántalmaznak, sértegetnek folyamatosan, a szüleim szerintem utálnak. Többször próbáltam öngyilkos lenni. Sokszor vagyok egyedül, az osztály ahova járok ott mindenki utál. Csak normális válaszokat kérek,légy szíves.

2018. jan. 24. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Szóval anyukád meghalt. Szüleid meg utálnak. Ez inkább skizofréniára utal. Két személyiséged lehet . Egyikben anyád meghalt másikban meg utálnak a szüleid. És most ez a két személyiség keveredik. Legjobb lenne téged leszedálni míg kárt nem teszel valakiben.
2018. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen, méghozzá súlyos.
2018. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Tipikus önértékelési gond. Gyermekként el lettél kényeztetve, te voltál a család és a világ közepe és még mindig azt hiszed, hogy így van. Senki nem utál, mert az utálat fölös energiát igényel, hanem egyszerűen nem foglalkoznak veled annyit, mint amennyit elvárnál tőlük. A világon 7 milliárdan vagyunk, s te és én is csak egy a sokból vagyunk. Vagyis add alább: az osztálytársaidnak, a tanáraidnak is ezer más gondja van, mi te. Egyedül vagy, mert olyan feltételeket támasztasz másokkal szemben, ami lehetetlenség. Magyarul önző vagy, mert azt szoktad meg. Változtass, mert végleg egyedül maradsz. Ha meg öngyilkos leszel, akkor jól kiszúrsz a mindenkivel ugye? Csak magaddal.
2018. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
72%

#3 Te egy végtelenül szívtelen és unempatikus féreg vagy.

Tudod ki az önző? Aki másoknak akar megfelelni.

2018. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj át egy másik iskolába! Minél előbb annál jobb!
2018. febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Reszvetem
2018. febr. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne akarj senki elvárásának megfelelni! Inkább légy önmagad és szarj le másokat!
2018. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!