Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Depressziós lettem a TWD...

Depressziós lettem a TWD season 1 játék befejezésétől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 11. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerezd be a season 2-t ha már kijött. Bár egy barinőbb hasznosabb, kellemessebb.
2016. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már kijátszottam a season 2-t is, annak is elég drámai lett a befejezése, de az 1-nek sokkal drámaibb lett.
2016. dec. 11. 14:41
 3/7 anonim válasza:
Akkor játszd végig a harmadik évadot is, december 20.-án fog megjelenni. Bár nem hiszem, hogy sokkal vidámabb lesz mint az első két évad, de pont ezért olyan jó. A The wolf among us-t is próbáld ki, legalább olyan jó mint a TWD, talán jobb is.
2016. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha leírnám, az öngyilkosságra való felbujtásnak minősülne...
2016. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csabx válasza:
Én is valahogy így éreztem a Bioshock infinite burial at sea episode 2 után, de hamar túltettem magam rajta. Egy videojáték sem ér meg annyit, hogy sokáig maga alatt legyen az ember. Talán az lenne a megoldás, ha mostantól valami "vidámabbal" játszanál. Úgyhogy fel a fejjel!
2016. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VikATanacsTalan ***** válasza:
Nézz iZombie-t. :)
2016. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hehh, nem vagy az, hidd el :D

Egyszer kivittem a kedvenc játékomat, majd elkezdtem bőgni. Bár még szerencsére folytatódni fog, de na.

Pár hét alatt már nem gondoltam rá.

2016. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!