Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet túltenni magadat...

Hogy lehet túltenni magadat egy bukáson?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz, sokat készültem, de úgy látszik nem eleget. Azt hittem sima ügy lesz, hàt mégsem

Ilyenkor magamat emésztem, amivel konkrétan elmnet egy hetem... Otthagyom a sulit, utálom ezt a szart stb.

Nem az első bukásom, de ez megvisel eléggé.


2018. jan. 25. 15:37
 1/2 anonim válasza:
100%

Én mindig ösztönzőleg fogom fel a bukást. Mindig feldühít, és keményebben küzdök/tanulok.

Felesleges emésztened magad miatta, mert valószínűleg nem ez az utolsó alkalom, hogy valami nem sikerül. Mérlegelj, javíts és csináld újra.

2018. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is rosszul esik, hogyha tudom, hogy sokat tettem erte, es nem ugy sikerul megsem. En ilyenkor mindig magamba nezek picit, hogy mit kellett-lehetett volna maskepp csinalni. Volt mar, hogy nem hagytam eleg idot, es nem maradt idom ismetelni, volt, hogy kimaradt egy minimalis resz, es abba huztam bele, volt mar, hogy csak a konyvet neztem at a vizsgara, a diakat nem, es ebbol is voltak problemak mar.

Erdemes ilyenkor levonni a konzekvenciat, pihenni egy kicsit, es menni tovabb.

Hajra! :)

2018. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!