Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy szeretném...

Miért van az, hogy szeretném a haverjaimat meg pár gyereket bőgni látni, olyanokat is, akikkel teljesen jóban vagyok? 14/F

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem ez a korral jár,énis voltam így,többnyire ilyenkor vmi izgalmasra vágtam,és most már épp az ellentkezője
2010. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert beteges gonosz szemétláda vangy akinek ez örömet okoz! Undorító! Remélem majd te fogsz sírni! De azt én NEM akarom látni!


sztem ez még a kisgyerekességhez tartozik..Nekemis volt ilyen időszakom,pedig mindig kedvesnek találtak,és mindig segítettem mindenkinek akinek tudtam,de kinőttem:)

2010. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán egyfajta jóstehetség...
2010. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet h azért mert felnézel rájuk, de szeretnéd látni, hogy ők is csak emberek :)
2010. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mert jó érzéssel töltene el,hogy erősebbnek hiszed magad mert te nem bőgsz ők meg igen...ez van ge...ik vagyunk egymással,ennyi...
2010. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én nem szeretem ha mások bőgnek, csak egyszer szeretnék néhány gyereket bőgni látni. De jobb, ha boldogok.
2010. jún. 7. 22:17
 7/9 anonim ***** válasza:

azért szeretnéd, mert úgy gondolod, hogy az a gyengeség jele, és ha ők bőgnek, te meg nem, akkor "erősebbnek" látszol.

szerintem találj valami mást, ami miatt büszkének érezheted magad, ne attól legyél büszke, h ők bőgnek, te meg nem. mert egyszer rájössz, hogy sírni nem szégyen, hanem egy természetes dolog, és ha másra nem tudsz büszke lenni, akkor eléggé gondban leszel.

23f

2010. jún. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha ez bekövetkezne és látnád Őket sírni akkor mit tennél? Mit éreznél? Eszedbe jutna Őket megvigasztalni? Vagy segíteni? Lehet, hogy egyszerűen támasz vagy vigasz szeretnél lenni?

Esetleg Sade márki érzületű lennél?

Neked tudnod kell!

2010. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, akkor megvigasztalnám őket meg segítenék nekik.
2010. jún. 13. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!