Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, ha egyáltalán nem érdekel...

Baj, ha egyáltalán nem érdekel az autóvezetés?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, gépészmérnöknek tanulok.Szüleim nyomására el kéne kezdenem az autovezetöi tanfolyamot, de sosem érdekelt ez a dolog.Söt, ugy érzem, hogy egyenesen félek a vezetéstöl.Ok, hogy kell a munkahelyhez, de 3 év alatt olyan depresszioba kerültem, hogy ilyen dolgok egyáltalán nem érdekelnek! Egyetlen életcélommá vált, hogy szeretnék egy barátnöt végre, ami nekem a 0-ról kezdve igencsak nagy feladat és igencsak lassan haladok a célom felé! Emelett még járjak tanfolyamra is, ahol semmi esély, hogy a nyáron le tudom tenni a vizsgákat a szülövárosomban! Évközben meg a fővárosban tanulok, ezért problémás lenne folytatni!
2010. jún. 6. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Tapasztalatból mondom neked, hogy a kettő összefügg. Sokkal jobbak lesznek az esélyeid - sajnos - csajozásra, ha autóval nyomulsz. Gondolj bele, mennyire romantikus az, hogy zuhogó esőben mész elé villamosal, hogy menjetek együtt buliba? Hát semennyire. Szóval igazából nem akarnak ezzel neked rosszat a szüleid, szerintem csak hasznodra válhat, ha lesz jogsid és persze kocsid is.
2010. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de részegen nem lehet vezetni!
2010. jún. 6. 23:18
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez igaz. De azért csak nem akarsz folyamatosan részeg lenni? Tudod milyen kényelmes az, ha a két család között kell inkázni és azt nem busszal vagy villamossal kell megtenned? Kevés lányt fogsz találni, akit az fog vonzani, hogy veled tök jól lehet metrózni - ha érted mire gondolok. Meg, ha a jogsid megvan, az nem teszi kötelezővé a vezetést, de ha meg kapsz mondjuk az államvizsgádra egy autót azt nem vezetheted jogsi nélkül.
2010. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, ingázni nem inkázni, bár végülis nem ez a lényeg :)
2010. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Találj jóbarátot, akinek a tizenötezer forintos tuningskodájával lehet nagyokat firkázni valami porlepte placcon városon kívül... A kreszt belökheted aperitivnek a rendes tanulás előtt. Csaj ügyben pedig ajánlom figyelmedbe üszkös nagy internetet, ahol óránként legalább ötven csajt pattinthatsz le az első szavaikból kivillanó válóokok miatt... Ami lehet, hogy a "melyik megye?" kérdés után jön elő... Ilyen ismerkedős cseteken el lehet kísérletezgetni, hogy a korosztályod melyik napszakokban gyűrűzik be szívesebben :)
2010. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Ja, és OFF, inkázni teljesen jó, főleg ha Pali csinálja!
2010. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nagyon elszántnak kell lenni, hogy meglegyenek a vizsgák? mert ha igen, akkor a (vad)cigányoknak hogy lehet jogsijuk?
2010. jún. 6. 23:57
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egész sokan tényleg átmennek három-négy nekifutás után? Talán a többivel meg családos ember jobb, ha nem akasztja össze a bajszot?
2010. jún. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs jogsim, nekem sincs (állandó) nőm,de az tévedés, hogy a kettő komolyabban összefüggene - persze előnnyel indít egy gépjármű tulaj, de ugyan már... nem ezen fog múlni. Vittél már lányt vázon?
2010. jún. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jobbak a bicikli után kötik és futtatják, ameddig birja.utána meg vontatják.
2010. jún. 7. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!