Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, ha egyáltalán nem érdekel...

Baj, ha egyáltalán nem érdekel az autóvezetés?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, gépészmérnöknek tanulok.Szüleim nyomására el kéne kezdenem az autovezetöi tanfolyamot, de sosem érdekelt ez a dolog.Söt, ugy érzem, hogy egyenesen félek a vezetéstöl.Ok, hogy kell a munkahelyhez, de 3 év alatt olyan depresszioba kerültem, hogy ilyen dolgok egyáltalán nem érdekelnek! Egyetlen életcélommá vált, hogy szeretnék egy barátnöt végre, ami nekem a 0-ról kezdve igencsak nagy feladat és igencsak lassan haladok a célom felé! Emelett még járjak tanfolyamra is, ahol semmi esély, hogy a nyáron le tudom tenni a vizsgákat a szülövárosomban! Évközben meg a fővárosban tanulok, ezért problémás lenne folytatni!
2010. jún. 6. 22:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Hello! Nekem van csajozós autóm, (PO.S.HE), de soha nem szedtem fel vele csajt és soha nem volt célom, hogy vetítsek vele.

Az, hogy nem érdekelnek a kocsik és az autóvezetés, önmagában nem katasztrófa, csak magad teszed vele szopópályára, hogy mindenhová bmv (busz-metró-villamos). Az olyan párkapcsolatot pedig megette a fene, ami azon áll vagy bukik, hogy van-e verda. Inkább bukjon, mert csak felszínes, anyagias és kihasználós dolog lenne belőle. A szavaidból pedig azt veszem ki, hogy egy igazi odaadó őszinte kapcsolatra vágysz.

Ehhez első lépés: leszokni az önsajnálatról és a nyifinyafogásról és letenni azt a q..a poharat! Na a piaszagú depis csávók nagyon taszítják a nőket. Ha Te amolyan értelmiségi típusú srác vagy, biztos, hogy vannak ilyen beállítottságú (esetleg bölcsész) lányok, akikkel tényleg a szellemi értékekre alapulva bontakozhat ki kapcsolat. Ha azt szeretnéd, hogy változzon az életed, akkor előbb változz meg Te!!! Tedd le a piát, étkezz egészségesen (keress rá a paleolit étrend és a depresszió kapcsolata témakörre), mozogj, sportolj. Válts öltözködési stílust, hajviseletet. Ezek önmagában adhatnak annyi optimizmust, hogy egy ki fog sugározni rólad és innentől, a több önbizalom nagyobb esélyeket fog jelenteni. De ne erőltesd!!! Légy laza és fesztelen, aki türelmesen vár, miközben folyamatosan keresi a lehetőséget.


Autóra visszatérve: én autómániás vagyok, az egyik sportkocsi-ikon rendszeres élvezője, tehát tőlem csak az autók és az autózás dicséretét fogod hallani. De annyit higgy el, hogy sokkal jobb az életminősége egy autós embernek, mint egy autótlannak. (Nem a csajozás, az olyan csaj speciel engemet nem hoz lázba, akinek mondjuk nincs kocsija, de ezzel egyidejűleg tőlem elvárja, hogy legyen egy villantós verdám. Na ők azok, akik nem pakolják be formás kis szolizott seg gecskéjüket a bőrülésbe.)


Összegezve:

1. Az autó(zás) neked kell vagy nem kell, nincs megfelelési kényszer.

2. Párkapcsolat: könnyben megy önsajnálat és önpusztítás nélkül.


Szeretettel üdvözöl: egy 38 éves, sok mindenen keresztülment "csóka". :))

2010. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
engem egyedül már csak az zavar, hogy miért csak az a két választás van elöttem, hogy vagy 1-2 ezer év mulva lesz nöm, vagy soha.egyébként nem is iszom gyakran.havonta mondjuk, és akkor sem sokat, ráadásul akkor nem vagyok depis, az majd csak késöbb derül ki a lányokkal valo ismerkedés közben, történetesen, hogyha elmondom nekik.valahogy mindig sikerül szinészkedni, csak az élö találkozóig nem birom, mert arra általában heteket kell várni, ami számomra elfogadhatatlan ebben az állapotomban!
2010. jún. 8. 16:17
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Drágám! Te mondtad, hogy részegen nem lenne szerencsés autózni, ebből vettem le, hogy iszol, mint a gödény. Amúgy meg nem mondtam, hogy ezer évek múlva lesz csaj, lehet egy külső és belső(!!!!) megújulás után akár pár héten belül is. Csak attól kapot ideggyogyót, amikor valaki nyitott szájjal várja a sült galambot és nem akar tenni érte. Bocs, de kicsit felbszódott az agyam. Szóval, ahogy írtam (a sportkocsis vagyok): az autó kérdést döntsd el a saját szükségleteid és lehetőségeid alapján, a nőknek pedig adj sanszot, hogy vegyenek észre! Biztos vannak értékes tulajdonságaid, amit érdemes kidomborítani (nem a nyavajgásra és az önsajnálatra gondolok :))) és megfelelő helyen ismerkedni. Belemből utálom Geszti Pétert, de neki volt egy dalszövege régebben, hogy "nem mindegy, hogy kinek látszol és kinek játszol". Tehát a "pasas", mint "árucikk" ugyanúgy pozicionálandó és célcsoport-specifikus, mint egy valódi "áru". Sok sikert!
2010. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Régen engem sem érdekelt a dolog, de mikor elkezdtem tanulni, nagyon izgalmas lett hirtelenjében, és kimondottan élvezem. Hamarosan a forgalmi vizsgám is meglesz.

Szerintem neked is csak bele kéne kezdened, és bele szeretnél a vezetésbe :)


22N

2010. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!