Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 176cm vagyok és 57kg. Szerinte...

176cm vagyok és 57kg. Szerintetek ez normális? Nem sok? 14/L

Figyelt kérdés
Nagyon kövérnek érzem magam.Ugyan nincs nagy hasam se még is aggódom azért,hogy 14 évesen ez sok.Valamint ha már itt tartunk,nagyan zavar,hogy ennyire magas vagyok.Tesi tanárom szerint már nem fogok sokat nőni,de én már semennyit nem szeretnék és félek,hogy meg sokat fogok.:(Szerintetek?:(

2018. febr. 4. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs baj a magasságoddal (vannak 2 méter fölötti nők is, na nekik már érdekesebb, de muszáj elfogadniuk), a súlyod nem sok, de még kislány vagy, OK ez a vékonyság.

Nyilván nem vagy kövér, de testképzavar esélyes.

2018. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem sok egyáltalán. Felnőttként ehhez a magassághoz egy bnőm 65kg és teljesen normális alakja van, sőt, mondhatni elég vékony.

Átlagban azt mondják, hogy magasságból 110 a normális súly, de ez persze csak egy kiindulás. Sokmindentől függ.

A magasság pedig. Egy magas nő nagyon szép tud lenni. Ne akarj alacsony lenni, hidd el, tudom mennyi hátránya van...

2018. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ehhez a magassághoz ez a súly nagyon kevés. Menj pszichológushoz, mert ez már anorexia!
2018. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek,megnyugodtam picit.De en valamiert akkor is kovernek erzem magam.😔
2018. febr. 5. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Vékony vagy! Ne hisztizz!
2018. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek,csak nem tudtam,hogy ez biztosan normális e. :)
2018. márc. 29. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!