Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek visszafoghat a...

Szerintetek visszafoghat a fejlődésben ha mondoton étrendem mellé beiktatok egy napot amin úgymond "normális" kaját eszek?

Figyelt kérdés

Tehát a napi kajám úgy néz ki, hogy : 80gr müzli

300gr csirkemell

125gr bashmati rizs

És 6db tojás meg táplálék kiegészítők.

Ha egy nap egy héten mondjuk spagettit vagy babfőzeléket vagy ilyesmit eszek vissza tarthat a fejlődésben?



2018. jan. 30. 14:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze a kcal be lenne tartva de a makrokban még nem vagyok otthon és még fejleszteni kell a tudásom 😅.
2018. jan. 30. 14:54
 2/5 anonim ***** válasza:

A te étrended nem jó!

Ha tényleg minden nap pontosan ugyanezt eszed, az nagyon egyhangú, kicsit sem változatos. Teljesen egyoldalú.

Úgyhogy minél többször iktass be normális napokat. A kalóriakeretre figyelj.

2018. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Remélem, azért zöldséget és zsírt is eszel... Amúgy jól néz ki.

Nem probléma, ha ettől eltérsz, esetenként hasznos is lehet. Elég nehéz olyan napi étrendet összehozni, hogy minden benne legyen (de akkor persze lehet azt enni mindennap, a testnek tápanyag kell, nem változatosság, csak az utóbbi segítheti az előzőt, plusz lelki dolgaink is vannak).


Nekem személy szerint az szimpatikus, ha eleve élvezem az alap étrendemet s csak néha kell eltérnem (nem kell, de jólesik, no) s akkor sem eszem akármit. Hogy ez mennyire van távol a te megközelítésedtől, azt nem tudom, csak azt akarom mondani, hogy sokunknak jobb, ha menet közben is jókat esznek s nem éheznek ki más ételekre túlzottan.

2018. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A napi fél és 1kg zöldséget kifelejtettem :D
2018. jan. 30. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem esik vissza a fejlődésed. Ha rendben vannak a makrotápanyaok és a kalóriák, 90%-ban egészséges ételeket eszel, akkor nyugodtan csinálj, amit szeretnél. Nézz utána az IIFYM-nek. Nem kell csirkén meg rizsen tengődni egyfolytában, semmi értelme.
2018. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!