Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak a barágtnőmmel?

Mit csináljak a barágtnőmmel?

Figyelt kérdés
Most vagyok 12 éves (lány). Van egy barátnőm, aki már egy ideje eléggé bosszant. Csökönyösen hazudozik, és állandóan kárörvend. Csak, hogy példákat is mondjak, mostanában beteg volt, és beszéltünk telefonon, ahol azt mondta, hogy 46 fokos láza van. Erre én tényleg rákérdeztem, hogy biztos-e, és azt mondta, hogy igen. Jó, ez még egy olyan kamu, amit el tudok engedni a fülem mellett, de volt egy nagyobb veszekedésünk. A mi lakásunk alatt van egy nagyon elhagyatott kis lakás. Egyszer megmutattam neki, és neki is nagyon tettszett. Az volt a tervünk, hogx picit kitakarítunk benne, és a mi kis bunkerünké tesszük. Másnap odajön hozzám a suliban, hogy ő beszélt az anyukájával, aki elment az önkormányzatra és megvette a lakást, hogy majd ott legyen az új irodája. Én ezen teljesen kiakadtam, mert tegnap még nem erről volt szó. Itthon megkérdeztem az én anyukámat, aki azt mondta, hogy azt a lakást nem lehet megvenni az önkormányzattól, csak a ház lakóitól, és őkm közösen kapnák a pénzt. Nos engem már nagyon bosszant ez a beteges kamuzás, viszont nem akarom elveszteni a barátságunkat. Mit csináljak?

#barátnő #lakás. vita nagyobb
2018. febr. 22. 19:47
 1/2 2*Sü ***** válasza:
88%
A hazudozást rá kell hagyni. Nyilván neki te nem barát vagy, hanem a kamuzásainak a fala. Ő nem a barátod. Ne foglalkozz vele. Ne félj, hogy elveszted a barátságát, mert tulajdonképpen nincs semmi érték abban, amit elveszítesz általa.
2018. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaaaaj ilyen "barátnőm" nekem is volt. Ilyen is maradt 23 éves korára is. Én csak elvoltam vele "ha nincs ló jó a szamár alapon" mert amúgy nem volt vele gond de ezekkel a felesleges hazugságokkal nem tudtam mit kezdeni.Valamit kompenzálni akar ezekkel a dolgaival full kisebségi komplexusos az én barátnőm esetében a hatalmas túlsúlya volt (gondolom én így utólag). Ha szereted akkor elnézed neki ezeket, valami lelki oka van hogy ilyen próbálj közelebb kerülni hozzá kibeszélni a problémáit és akkor hátha leszokik róla.
2018. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!