Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mivel foglalkoztok és...

Ti mivel foglalkoztok és milyen végzettségetek van? Mikor jöttetek rá, hogy mivel szeretnétek foglalkozni?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok. Sajnos nem annyira tetszik a szakom. Elvégezni el fogom, de nem szeretnék benne dolgozni.

Egyelőre nincs más ötletem, de mindenképpen szeretném megtalálni azt ,amiben jó vagyok és érdekel.

Nektek sikerült így elhelyezkednetek?

Én úgy irigylem azt , akinek a hobbija a munkája.

Írjátok le mivel foglalkoztok és mi a végzettségetek.:) Hátha ötletet tudok meríteni én vagy akár más is.


2017. dec. 5. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Orvos akartam lenni, közgazdász lettem.
2017. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

8 általános munkanélküli segélyből élő


akkor jöttem rá hogy semmivel sem éri meg foglalkozni a kapitalizmusban amikor megértettem a világ működését.

2017. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Végzettségem fodrász,jelenleg internetes munkával foglalkozom.

Hogy mivel szeretnék foglalkozni, nem munkával.

Előbb utobb minden munka unalmas lesz sajnos.

2017. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

internetes munka


mivel szeretnek foglalkozni

turizmussal

sajnos nem talalok ra lehetoseget

2017. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
75%

Kérdező, milyen szakra jársz?

Én gazdasági agrármérnök szakon vagyok jelenleg de reményeim szerint Számvitel MSc-n leszek pár év múlva. :D

2017. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
TTK diplomám van, szoftverfejlesztokent dolgozom, szeretem, akkor jöttem rá, hogy nem a végzettségemnek megfelelően fogok elhelyezkedni, amikor félév után sem sikerült. Ez meg mellékesen érdekelt és sikerült munkát is találni.
2017. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Autóelektronikai műszerésznek tanulok, de nem nagyon szeretek tanulni, ezért is nem mentem egyetemre, C kategória lerakáson, esetleg mozdonyvezetői "tanfolyamon" gondolkodom. Ezek tetszenének.
2017. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Büfészakos diplomával árufeltöltő vagyok. Értelemszerűen nem ezzel akartam foglalkozni és nem is ezzel fogok hosszú távon, még akkor se, ha jól érzem magamat itt. Ugyanakkor egyre jobban érik bennem, hogy leteszem a C-s jogsit és elmegyek sofőrködni. Rohadtul fogalmam sincs, mi a francért nem csináltam ezt már úgy két éve, amikor már régóta tudom, hogy vezetni akarok.


Amúgy egy tanács: a hobbit és a munkát keverni nem feltétlenül kifizetődő. Mármint nyilván akkor jó, ha olyan munkát végzel, amit szeretsz is, de onnantól kezdve, hogy főállásban végzel egy tevékenységet, az nagy eséllyel megszűnik hobbidnak lenni.

2017. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Előző, milyen szakon voltál?
2017. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Olasztanár és fordító vagyok. 15 évesen kezdtem el olaszul tanulni, azóta tudom, hogy ezt akarom csinálni. Én nem elhelyezkedtem, hanem vállalkozóként dolgozok.
2017. dec. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!