Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Keso elkezdenem balettozni? 14/l

Keso elkezdenem balettozni? 14/l

Figyelt kérdés
Nem igazan vagyok hajlekony, a sparga nem megy le. 1 evig tarsastancra jartam, 2 evig pedig talajtornara (lanytorna) de az alsoba volt es akkor se voltam valami hajlekony (ha ez szamit valamit 👈👈). Ha el is tudnam kezdeni akkor tudnatok mondani Szombathely kornyeken balett iskolat?

2014. dec. 17. 17:20
 1/4 CaptainMilkyWay ***** válasza:

Sosem túl késő elkezdeni semmit sem.

Nem biztos,sőt szinte tuti,hogy nem leszel olyan ügyes,mint aki kiskora óta csinálja,de kitartással sok mindent el lehet érni :)

Iskolát sajnos nem tudok,azt majd ír más.

Sok szerencsét :)

2014. dec. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2014. dec. 17. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

balett tancos nem lesz beloled, mert az izmaid mar kezdenek megkemenyedni (en kicsi korom ota balettezek, es mindig mondja a tanarno, hogy nyujtsunk, mert ha nem gyakorolunk, akkor osszecsukodunk es nem tudjuk ujra kezdeni a nyujtast mintha 6 evesek lennenk, mert megkemenyednek az izmaink). De hobbi szinten sosem keso elkezdeni, nagyon jot tesz a kozerzetednek, sokkal jobban erzed magad balett utan :)

12/L

2014. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
SZia.Nem tudom még mennyire aktuális.De ha igazán szeretnéd akkor menj próbald ki.Én (13 évesen)kezdtem egy féléve.Nagyon szeretem csinálni,rengeteg siker élményem van benne (persze gondolom függ tanártól is).Mikor elkeztem járni nekem se ment le még a spárga de aztán kevesebb mint egy hónap után lent volt a francia spárga.Én csak ajánlani tudom :) Elkezdeni bármikor lehet,még felnőtteknek is .Nem biztos hogy verseny szerűen fogod majd csinálni de szerintem nem is az a lényeg hanem hogy élvezd.:)
2015. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!