Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Veszélyes itthon elkezdenem...

Veszélyes itthon elkezdenem balettozni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, mindig érdekelt a balett, és én is szeretnék vele hobbiszinten foglalkozni. Nem azért, mert színpadon akarok állni vele (ahhoz már későn kezdem), de boldoggá tesz. Internetről veszélyes lenne elkezdenem? Mármint okozhat nagyobb testi sérülést, kárt, ha valamit rosszul csinálok?

2014. aug. 23. 11:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy ha lenne a közelben balett oktatás, akkor biztosan kiskoromtól járnék, de a legközelebbi 2 órányira van innen.
2014. aug. 23. 11:46
 2/3 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem veszélyes, viszont a spicc cipőt nem ajánlanám mert abban nagyon súlyosan megsérülhetsz ha nem elég erős a bokád.
2014. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Spicc cipő felejtős, azzal ne kísérletezz.


De szerintem értelmetlen így csinálni, sérülhetsz is, és nem fogod olyan precízen kivitelezni a gyakorlatokat, ahogyan kéne. Nincs megfelelő padlód, cipőd, zenéd, balettrudad, tükrös termed. Plusz az oktató sem véletlen kell hozzá, ő látja kívülről, hogy mit csinálsz rosszul, te nem fogod érezni. Plusz kell a megfelelő erőnléti edzés és nyújtás hozzá. Én járok balettre, és érzem, mennyi mindenre nem figyelnék, ha nem lenne az oktatóm, aki segít...

2015. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!