Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok szerencsétlen?

Miért vagyok szerencsétlen?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 10:08
 1/8 anonim válasza:
100%
Biztosan nem vagy szerencsétlen, bár ezt nem tudom megítélni, hiszen a kérdésedből sajnos nem tudtam meg rólad túl sok mindent, csupán annyit, hogy egy rosszabb időszakot élsz meg most az életedből. Ahhoz, hogy megérthessük a problémádat, hogy segíthessünk, el kellene mondanod, hogy mi bánt. Viszont ha nem szeretnéd kifejteni, bízz abban, hogy minden jobbra fordul majd, és a szerencse téged is elér.
2018. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben? Nem nyersz a lottón, vagy mit értesz ezalatt?
2018. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tóth Lászlóórásmeste válasza:
64%
A bátyám ill a kishugom is skizofrén. Én még nem , de nagyon ritkán depis vagyok. ilyenkor 3 dolog segít:1: sport 2: meló 3: sex
2018. márc. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem ha azt szeretnéd hogy segítsünk akkor írd le hogy miért gondolod magadról hogy szerencsétlen vagy!!! Ha meg nem akarod akkor gondolj szép dolgokra!!! 😁
2018. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert ilyen kérdést teszel fel.
2018. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Foglald el magad értelmes dolgokkal!
2018. márc. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Addig leszel szerencsétlen, amíg azt gondolod.
2018. márc. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom most azért érzed magad szerencsétlennek, mert a tegnapi feltöltött fotódat, ahol a zabpelyhedet lekaptad, nem lájkolták elegen. Ez az igazi nagy gond.
2018. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!