Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert vagyok ilyen szerencsetlen?

Miert vagyok ilyen szerencsetlen?

Figyelt kérdés
Eleg visszahuzodo vagyok. Legalabbis annak tunok. Ha nem a szukcsaladommal vagy a barati korommel vagyok akkor egy mar mar tul visszafogott emberkent viselkedek. Ha ulok egy nagyobb tarsasagban en sokszor csak hallgatom a beszelgetest de nem tudok hozzaszolni. Es ezert ugy erzem hogy az emberek nem kedvelnek. Pedig en szeretnek beszelgetni de egyszeruen keptelen vagyok kezdemenyezni. Mit csinalnatok a helyemben?

2018. febr. 1. 22:12
 1/5 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?
2018. febr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16L vagyok
2018. febr. 2. 08:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha felismered ezt a problémát, az már tök jó, az a "gyógyulás" első jele. Ugyanakkor nem baj ha ne beszélsz sokat, annál jobban fognak figyelni ha megszólalsz. Önbizalmadat kellene fejleszteni, te is értékes és egyedi ember vagy, ne szégyenkezz.
2018. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és elárulok egy trükköt: ne állíts, ne mesélj, hanem kérdezz. Legegyszerűbb "Miért"-tel kezdődő kérdéseket feltenni. Az emberek imádnak szerepelni, magyarázni, mesélni, főleg saját magukról. És a buli végén azt fogják érezni, hogy milyen jól elbeszélgettek veled és te milyen jó fej vagy :)
2018. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen! Megfogadom a tanacsaid! :)
2018. febr. 2. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!