Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kellene mindenkinek...

Miért kellene mindenkinek megfelelési kenyszeresnek lenni egyesek szerint?

Figyelt kérdés

Nagyon unalmas hogy az emberek nem a saját szemelyseguket elik es ezt at akarják másra vetíteni. Főleg a nők.

Elitelnek azért vkit mert nem tucat, nem átlagos, onmagat adja.

Olyan mintha népbetegség lenne.

Én nem azt mondom h utálom az embereket de szerintem mindenki értékesebb, szerethetőbb, boldogabb lenne ha onmagat adná es leszrna masok véleményét.

En magamra talaltam kileptem a megfelelesi kényszerből es masok ezért próbálnak ezerrel eltaposni, ami nem fog sikerülni.



2018. márc. 1. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Mert az ember arra vágyik, hogy szerethessen és hogy szeretve legyen.
2018. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Aki szeret az nem várha el,hogy megfeleljek neki,hanem ÖNMAGAMÉRT SZERET!

Aki másnak meg akar felelni az egy gyáva gyenge ember,akit ki kell használni és el kell venni az összes pénzét.

2018. márc. 1. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Aki másnak meg akar felelni azt a társadalom nem olyan biztos, hogy önmagáért elfogadja. A megfelelési kényszer nem egy választható dolog, az az idő során alakul ki. Minden embernek vannak elvárásai, ahogyan neked is, hogy önmagadért szeressenek. Ez is egy elvárás, mert ordít arról amit és ahogyan leírsz.


Nem hibáztathatsz senkit azért, mert meg akar felelni másoknak. Segítsd ezeket az embereket ahelyett, hogy gyávának neveznéd és utálnád őket.

Persze sokkal kényelmesebb véleményt formálni valamiről vagy valakiről, mint odalépni és venni a fáradtságot változtatni rajta.


Tedd félre a gyűlöletedet mások iránt, mert nem úgy viselkednek ahogy TE szeretnéd -hozzá teszem, lehet számukra ez kedvezőbb lenne- és inkább segítsd ezeket az embereket, hogy merjenek önmaguk lenni a saját maguk érdekében és nem azért mert irritálnak téged az ilyen emberek.


És még egy tanács: Vedd észre azt, hogy hogyan is beszélsz más emberekről és milyen a hozzáállásod, mert első sorban magadon kell változtatnod és utána másokon. Üres tálból nem lehet enni adni azért mert TE nem vagy megelégedve az emberekkel, nem tudod elfogadni őket így,a hogy vannak ezért utálod őket. Akkor tulajdonképpen neked is vannak elvárásaid és te se szereted önmagukért az embereket.


Előbb magadat vedd észre!


Első válaszoló voltam :D

2018. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek van lehetősége változni vagy változtatni. Lehet, hogy szeretem a gyerekemet, és az ő életét fontosabbnak tartom a magaménál... Vagy vannak beteg szülők, akiket öregségükre nem szeretne valaki magára hagyni....

Számtalan oka lehet, hogy nem változtat valaki, és ez néha több erőt igényel, mint a változtatás.

Ne nézzd le a másik embert, mert nem tudod, miken megy keresztül!

2018. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert gyáva,konformista férgek,akik beállnak a sorba és nem viselik el,ha valaki nyitottabb,szabadosabb.
2018. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert szánalmas selejtek. Aki más,azt megbélyegzik. Le kell őket szarni és azt tenni,amihez kedved van.
2018. márc. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Mert patkányok.
2018. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!