Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti nem érzitek magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti nem érzitek magatokat megfelelési kényszeresnek?

Figyelt kérdés

Ha van barátotok/ismerkedtek valakivel/stb nem próbáltok meg még maximum+100%ban figyelni a külsőtökre? Már szinte mániákusan?Én valahogy kezdek ebben szenvedni..mit csináltok két gyantázás között a kinövő szőrökkel (jó,nyílván nem veszünk fel rövid gatyát,szoknyát harisnya nélkül,csak hosszú gatyát stb..de akkor is kevés ideig sima csak :/)illetve két hajfestés között(persze,ápolt,frissen mosott haj) stb? Én ilyenkor olyan trógernek érzem magam..nem is ismerkedek senkivel kb..mindig találok valamit..ritkán van,hogy egybe minden klappoljon..:(

Nem nézek ki rosszul sőt,de elégedett az nem vagyok..így öltözködéssel próbálom kompenzálni..ami kis ideig boldogságot okoz..de pasiknak félek,hogy nem lennék elég jó..erre a mindig simaságra képtelen vagyok kb..illetve nem tudok mindig címlaplány külsőt nyújtani pl ismerkedésnél sem..pedig szeretnék.

Ez most hülyén hangzik így leírva,sőt biztos hogy nem gondoltok normálisnak..de szerintem másokban is fel-felbukkan ez az érzés..Ki érzi még így magát?



2013. szept. 8. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Normális pasiknak nincsenek irreális elvárásik.
2013. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is ilyesmi vagyok/voltam, bár nem ennyire durván, mivel rájöttem, hogy senki sem nézhet ki tökéletesen mindig, és ha csak úgy tetszem neki, akkor ott ette meg a fene az egészet... amúgy meg csak lehet, hogy te érzed magad trógernek ilyenkor, a pasiknak meg fel se tűnik. biztos, hogy így van. kicsit változtass a hozzáállásodon szerintem, mert így sok mindenkinek nem adsz esély, és sok mindent elszalasztasz. :)
2013. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De igen, de nem ilyen vonatkozásban. A külsőségeket illetőleg eltudok vonatkoztatni, meg csinosnak érzem magam, és most, ha nem áll épp tökéletesen a hajam el tudom viccelni, ha épp zavar :D - viszont a viselkedés/személyiség, hogy nem mondok-e butaságkat, értelmetlenségeket, vagy nem nevetek túl sokat fölöslegesen, nem kérdeztem-e hülyeséget, nem untattam-e... de ez se mindig.
2013. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én se mindig érzem ezt. Csinosan/divatosan öltözködök,járok edzeni,normálisan táplálkozom,fokozottan figyelek a külsőmre..szóval ápolt vagyok stb. Ezt úgy általában mindig,házon kívül. Én jobb napjaimon jól érzem magam a bőrömben..legalábbis úgy indulok el otthonról. Persze,mire hazaérek,szinte mindig leépül az önbizalmam..kizárólag nekem nem tetsző külsejű/értelmi szintű emberektől kapok visszajelzést..legtöbbször primitív módon....Tudom,hogy a viselkedésemmel vannak problémák..hűvösnek mutatom magam,és igyekszem elkerülni a nekem tetsző srácokat mondván neki úgyis több kellene.

10kilóval könnyebb,5centivel alacsonyabb,stbstb.

Konkrétan önbizalom hiányos sem vagyok..vagy nem is tudom.

Csak nem tudok barátkozni/ismerkedni..persze,csak srácokkal.

2013. szept. 8. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!