Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kellene mindenkinek...

Miért kellene mindenkinek megfelelési kenyszeresnek lenni egyesek szerint?

Figyelt kérdés

Nagyon unalmas hogy az emberek nem a saját szemelyseguket elik es ezt at akarják másra vetíteni. Főleg a nők.

Elitelnek azért vkit mert nem tucat, nem átlagos, onmagat adja.

Olyan mintha népbetegség lenne.

Én nem azt mondom h utálom az embereket de szerintem mindenki értékesebb, szerethetőbb, boldogabb lenne ha onmagat adná es leszrna masok véleményét.

En magamra talaltam kileptem a megfelelesi kényszerből es masok ezért próbálnak ezerrel eltaposni, ami nem fog sikerülni.


2016. szept. 30. 19:22
 1/3 anonim válasza:
66%
Az atlag az emberek jo 80% a mindig minden orszagban birka volt,kell nekik valami trend amit kovetnek,en a sajat eszmemet kovetem
2016. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"ha onmagat adná"


Nem világos. Önmagát de hol, mikor, kinek? Én is önmagamat adom, de ezt leginkább úgy élem meg, hogy olyan társaságban vagyok a legfelszabadultabb, ahol önmagam lehetek olyan emberek között, akikkel érdekesnek tartjuk egymást.

Akinek meg nem tetszem, azzal nem szenvedek, hogy elviseltessem magam, hanem simán figyelmen kívül hagyom őket, és kizárom az életemből.

Amikor önmagadat adod, akkor bizonygatni akarsz a "tucat" embereknek, fárasztani őket? Fölösleges energia pazarlás, anélkül is lehetsz önmagad, nem kell felvágnod vele, legalábbis nekem az jött le, mintha te is arra törekednél, hogy a saját személyiségedet vetítsd másokra.


Én nem tudom elképzelni, hogy bárki kényszerítene arra, hogy ne add önmagad, talán nem tudod elviselni ha másoknak esetleg egyszerűen csak nem tetszik a személyiséged, nem érdeklődnek iránta?

Ha félreértelmeztem, akkor elnézést érte!

2016. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Mer az ilyeneknek a média teljesen kimosta az agyát.
2016. nov. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!