Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Nektek mikor kezdett...

Lányok! Nektek mikor kezdett el nőni a melletek? Többi lent.

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, és már az osztályban szinte mindenkinek van nagy melle, és már megjött nekik. Nekem meg nincsen semmi mellem és nincs mensim. Úgy érzem mintha én úgymond "alulfejlett" lennék. Szerintetek?
2018. márc. 2. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Kapsz egy kicsit a szokásosból: mindenki máskor lesz érett. De igaz. Várj egy kicsit, ha az osztálytársaid már ilyenek, te is hamarosan „csatlakozhatsz”. Nyugi

Nem vagy "alulfejlett" , csak esetleg később érsz meg. De amúgysem vagytok mind ikrek, máskor is születtetek

2018. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem vagy késésben teljesen rendben van ez így
2018. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor türelmesebb leszek
2018. márc. 4. 07:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond, nekem 40 felett kezdett el úgy igazán nővésnek indulni a cicijeim :-D
2018. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!