Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akinek hiányzik a gyerek és a...

Akinek hiányzik a gyerek és a kamaszkora mi hiányzik belőle a legjobban?

Figyelt kérdés
Nekem hiányzik amikor panelba laktunk és,teraszról csodálkozva néztem a főúton száguldozó autókat,meg amikor a város szélére költöztünk és szinte senki se lakott itt rajtunk kivül,csak egy két bevállalós ember és a telkeken mezők meg kukoricások voltak,és ott játszottunk,kamaszkoromból meg a sok reménytelen szerelem,meg hogy a haverokkal együtt gyalogoltunk haza,és szívattuk egymást,ez pl hiába volt 2014-ben olyan meszinek tünik,főleg hogy az egyik haver kb már el is felejtett minket sajnos.És hiába van munkám,autóm,úgy érzem akkoriban voltam igazán boldog.
2018. márc. 3. 13:00
 1/1 anonim válasza:

17 vagyok. Nekem a régi gyermek konddolkodás tetszet. A gyerek szerelem is könnyűek voltak (biztos vagyok benne hogy én meg fogok kapni amúgy ezért, hogy még gyerek vagy!! Stb.de nem baj XD)

És régen nem kellet annyit utazni..

És nem kellet dolgozni. ;)

Az idő csak előre megy és ezen nem tudunk változtatni. Mindig gondolj arra, hogy az azért volt, hogy megtalálj valakit/vagy megtegyél valamit.

2018. márc. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!