Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha undoritonak...

Mit tegyek ha undoritonak talalom magam?

Figyelt kérdés

Elore bocsi, hosszu lesz!:( kerlek olvasd vegig. Hideget, meleget nyugodtan:)


15 eves vagyok es ez a problema kb 1 eve foglalkoztat, nem azt mondom h allandoan, inkabb ugymond ,,ciklusokban”. Merem feltetelezni, hogy ez a problema nem csak engem nyomaszt a korosztalyomba, de a barataim elfogulatlanok es csak ramhagyjak a problemat, hogy hulye vagy(?) tok szep vagy stb.

A fo problemam az, hogy sotetbarna hajam van es emiatt a testszorzetem szine erosen hasonlit a fejemen talalhatoval. Nem eleg hogy sotet, sok is van. Vegig a karomon, hasamon, hatamon stb. A masik fo problemam, hogy nagy a fulem, persze hosszu haj ezt viszonylag lehet takarni. Viszont amivel nem nagyon tudok mit kezdeni az az arcom, mostanaba zsirosodik, mitezserek, pattanasok. Es felreertes ne essek, egyaltalan nem veszes. Valoszinuleg csak en gondolom h ez masiknak is ilyen szinten feltunik, na de nekem megiscsak rossz. Eleg vekonyka vagyok es viszonylag alacsony is (kb.165cm), ennek ellenere van tokam es ahogy lefele nezek, vagy lehajolok, latszik. Iskolaba mostanaba kedvetlen vagyok, felrevonulva telefonozok valahol (vannak barataim) es probalok ugy oltozkodni, hogy a leheto legkevesebb latszodjon belolem. Tehat hosszuujju, combkozepig ero pulover, ilyenek. Bent az iskolaba probalom mutatni azt, aki igazabol nem tudom vagyok e. Mint akit nem erdekel semmi, pedig mindenki egyetlen rossz szava borzasztoan esik es itthon szivesen kisirnam magam, de nem tudok sirni.


Eloszor is imadlak, ha vegigolvastad, es nagyon-nagyon megkoszonom ha irsz egy akar 1-2 szavas kis velemenyt.


Megegyszer: a kerdes pontosan az, hogy vajon hogyan tudnam ezt az allapotot atvaltoztatni ugy, hogy akar meg eletkedvem is legyen


2018. márc. 5. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Egyem a szíved! Biztosan nem vagy undorító, szerintem a tipikus tinédzserkori önutálat időszakában jársz. Természetes, hogy vannak pattanásaid, a bőrödet tudod ápolni tonikokkal, krémekkel, néha kozmetikus segítségével. Kepzeld, ha lehorgasztom a fejem, nekem is van (és mindenkinek!) tokám, hisz összegyűrődik a bőr. Szépű, sötét hajad van, örülj neki! A szőrtelenítés pedig ma már nem egy elérhetetlen dolog.

Szóval, azt gondolom, hogy csak a negatív (vagy szamodra az) dolgokra koncentrálsz, és jobban fel kéne ismerned az előnyös tulajdonságaidat, jó adottságaidat, illetve azokat erősíteni hogy legyen egy kis önbizalmad. Sporolj valamit, az növeli az elégedettség érzést, és a testedet is jobban el tudod fogadni majd.

2018. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sportolj és ne foglalkozz a külsőddel ennyit (a higiénia persze fontos), ezen mindenki átesik és többnyire elfogadja magát, ill megtanulja leszarni a szépségipar nyomulását :)
2018. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!