Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Habiszti szégyenlős vagyok?

Habiszti szégyenlős vagyok?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól fogva imádtam meztelenkedni, kényelmesnek éteztem, természetesnek, még akkor is az àtlagnàl szabadabban gondolkoztam erről, amikor éppen valamibnem teljesen klappolt nalam ( pl jo ideig nem jott mellem, attol meg pl furdes elott-utan legalabb a csalad elott meztelenul csaszkaltam. Azota felnottem, es amikor tegnap voltam dolgozni egy galan, leesett,nhogy mar lassan evek ota jatszom annak a forditottjat, ami a " normalis" lenne. Ugyanis most pl sportolok voltak abban a teremben, ahol at lehetett oltozni. Bugyit is csereltem, a wc messze vokt, igy automatikusan atvettem, viszont ahogy eszrevettem,nhogy neznek, na itt jon a fordulat: elkezdtem olyan pogakat vagni mint aki baromi szegyenlos, mert valahogy tarsadalmi elvaras, etikett szegyenlosneknlenni. Egy srac meg is jegyezte a haverjanak a tavolban, hogy hat figyelj, nyilvan szegyenlos meg, fiatalnak nez ki. Olyan furcsa volt igy belehondolni, hogy sojszor csinalom eztm muvel tisztaban vaguok vele, hogy nem illik ugymond meztelenkedni, es az exhibicionizmus is csak bizonyos korokben elfogadott. Pl lakasswinger, stb.

Mut gondoltok errol, vajon sokan vannak meg, akik csak azert jatsszak meg a szegyenloset , mert ez tarsadalmi elvaras, mint pl hogy utcan ne nyulj a parod ala?



2018. márc. 12. 22:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom hol eltek, de semmi meredek nincsen a sztoriban szerintem, sem ellentmondas, ami alapjan kamu lenne. Jo lenne, ha segitenetek inkabb. Ezt a mentalitast meg, hogy 100 szazelekos a valaszolo, akinek annyi a reakvioja csupan, hogy "kamukerdes", na azt nem tudom elfogadni a felhasznaloktol.

Tobbek kozott ez is elo szokott fordulni, hogy azt hiszik, kamuzok, olyanok is, akio koreben sosen hazudoztam, mert erdekbol nyilvan szoktam mas korokben

2018. márc. 13. 10:26
 12/19 anonim válasza:
100%
Hat ha ekkora exhibicionista vagy, es igaz ez a sztori, stb, akkor varok toled egy hiheto es igazi meztelen fotot :D ugyis izgat, ha mas lat teged :p en pedig semmit nem talalok szebb latvanynal, mint egy noi test, tegyuk ossze amink van! :D
2018. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Mansour ***** válasza:
100%

"de hogy mindenhol meg kell magamat jatszanomm ez olyan termeszetellenes."

Én meg introvertált vagyok, most gondolj bele, nekem mennyire meg kell játszanom magam, hogy létezni tudjak a világban. Nekem nem abból van hátrányom, hogy túljátszok valamit, hanem hogy nem tudom rendesen eljátszani.

2018. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen világban élünk, mennyivel könnyebb lenne, ha szabadon lehetne meztelenkedni.

Nagyon bele nevelték a társadalomba, hogy meztelenkedni, bűn, meg szégyen.

Nudizni szoktál ?

2018. márc. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%
Én is megnéznélek *^*
2018. márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem játszom meg magam. Otthon meztelen vagyok. Ha van kedvem merészen öltözöm. A nyaralóban meztelen napozom, meg a házunk tetején is...
2018. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi exhibicionista nő van itt, küldhetnének nekem pár extra képet... :D
2018. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnos társadalmi elvárás a ruha viselése. Nyáron naturista helyen meg van hogy hetekig nem is hordok.
2018. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mooti ***** válasza:
Szerintem légy önmagad. Mindegy, hogy mások mid gondolnak, az nem számít. Csak az, hogy Te és a szeretteid mit csinálnak, hogyan élnek stb. Igen, nagy társadalmi elvárások vannak minden nap az emberrel szemben és minden ember ennek akar megfelelni. Közben meg elmegy feletted az idő és meg fogsz öregedni úgy, hogy nem úgy éltél ahogy szerettél volna. Csak egyszer élsz, ezért élj új ahogy szeretnél. Az igaz, hogy mindig nem teheted meg az amit akarsz, például az utcán nem mindig sétálhatsz meztelenül, de amikor és ahol lehet tedd meg, ha neked ez jó.
2018. ápr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!