Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Régebben szerettem magányosan...

Régebben szerettem magányosan utazgatni, mostanában viszont elment tőle a kedvem. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Csak magányosan tudok, mert nem nagyon tudok emberi kapcsolatokat kialakítani, nincs kit elhívni magammal. De nem is ez a lényeg, régebben még így is élveztem. Szerettem új helyeket megismerni, és időnként meg visszamenni azokra a helyekre amik megtetszettek.

Az utóbbi 2-3 hónapban viszont egyre kevésbé tudom rávenni magam ezekre az utazásokra. Egyik nap eltervezem hogy na majd holnap megyek, aztán eljön a másnap reggele, és már úgy kelek fel hogy mégsincs az egészhez semmi kedvem, így aztán el se megyek. Általában így történik már, nagyon ritka már csak az hogy az előző napi lelkesedésem, kedvem megmarad az aktuális napra is, és lesz valami az útból. Buszokkal, vonatokkal járok egyébként.


Miért ábrándulhattam így ki abból, amit régebben annyira szerettem, hogy talán túl gyakran is csináltam? Kicsit túl sok pénzt elszórtam rá.


Talán depresszió kezd kialakulni nálam?


2017. okt. 15. 07:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Mondjuk a tömegközlekedésben való átszállások meg kellemetlen várakozások sose tetszettek annyira, egy közeli városban mindig át kell szállni ugyanis faluban lakok. És ez sokszor okozott kellemetlenséget. De nem tudom ezt lehet-e okolni emiatt, régebben ez még nem vette el a kedvemet
2017. okt. 15. 07:30
 2/2 anonim válasza:
Lehet h meguntad vagy unalmas már egyedül biztosan ki tudsz alakítani kapcsolatokat ;)
2017. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!