Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha fogszabályzóm lesz tényleg...

Ha fogszabályzóm lesz tényleg mindent fel kell vágnom?

Figyelt kérdés

Az van...hogy 2 hét múlva lesz fogszabályzóm...

Azt mondták, hogy mindent fel kell vágnom...almát stb..., mert ha nem...es siman harapok bele az almába...akkor letörik....

Nemtudom hogy ez mennyire igaz...ezért kérném a személyes tapasztalataitokat....

És az utolsó kérdésem az lenne, hogy lehet e majd rágóznom...


2018. márc. 22. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Amikor cserélik a gumit rajta, vagy mikor felteszik, utána fájni fog, nem nagyin tudod majd használni a fogad.:D

De ez nem sokáig lesz, max 3-4 nap, kinek hogy.

Almát érdemes felvágni, mert tényleg beletörik, az alma meg beleragad, nem is lehet nagyon beleharapni.

Én nem szoktam harapni vele, ne azért, mert letörne, hanem mert benne marad a kaja, suliban meg nem kezdeném el kiszedegetni.

A rágó. Hát, én majdnem egy évig nem rágóztam, mert féltem, hogy beleragad. Ismerősöm folyamatosan rágózott vele. Azóta én is szoktam, néha-néha.

Ha félsz, hogy beleragad, akkor várj amíg megszokod.

2018. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ...

Nagyon kedves vagy,hogy ilyen hamar valaszoltál, és mellé még jókat is...;(

2018. márc. 22. 21:13
 3/8 A kérdező kommentje:
*;)
2018. márc. 22. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ügyes vagy megtanulod lenyelni egészbe. Oktatóvideó youtube beirod: Anaconda Eats a Pig

Pár év fogszabályzás után menni fog a malac egészbe

2018. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ráadásul itt a remek alkalom, hogy vásárolj egy szép bicskát, legyen az egy svájci vagy még inkább ápolva a hagyományokat egy kézműves magyart (pl. bicska.hu)


a bicsak nem fegyver, de levelet bontani, almát felvágni, ceruzát hegyezni és ezer egyéb dologra tökéletes ÉS MENŐ is, a mai teknóhájp gagyi világban :)

2018. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A "letörik" szerintem kicsit rosszul hangzik,mindössze lejön az egyik fogadról a kis izé,amit odaragasztottak (amiket ugye összeköt egy drót(?)) és lifeg ott a dróton(?), de semmi extra,nem a vilàgvége. Nekem személy szerint nem-felvàgott kígyóuborkàtól jött le, de elég sajàtos módon ettem,szóval ettől se kell paràzni. Az ellen meg hogy beleragad a kaja én nem nagyon tudtam mit kezdeni, mindössze a nyelvem ügyesedett azzal,hogy így próbàlom kiszedni az ebédem maradékàt.
2018. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem azért tört le, mert rágtam a tollam... Jól le is szidott a fogorvos, hogy ez a ragasztás már nem lesz olyan, mint az előző. Ez az eset egy éve volt, még mindig tart rendes.:D
2018. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2018. márc. 27. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!