Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs semmihez kitartásom,...

Nincs semmihez kitartásom, megunok mindent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fiatal, középiskolás, hamarosan szakmával rendelkező fiú vagyok. Nem írom le az összes létező klisét amit le lehet: mindig kitűnő tanuló voltam, sok embert volt körülöttem, kb minden amire egy középiskolás gyerek álmodik.

A kérdésem fő témája pedig pont ehhez kapcsolódik: egyszerűen megunok mindent.Tudom hogy sok mindenre képes is lehetnék, de nincs hozzá kedvem, ha nem kötelező, akkor a kisujjam sem mozdítom.

Nagyon hamar megunok mindent.Játékokat, barátokat, embereket, könyveket, barátnőt. Egy idő után elveszítem az érdekeltségem a dolgok iránt, és nem is akarok ezekkel a dolgokkal többé "azonosulni"

Nem vagyok elkényeztetve, mondhatni szegény családban élek, de ez egyáltalán nem mérvadó szerintem.

Ez elég régóta tart, ha saccolnom kéne az általános iskola közepétől.


Ez valami gyerekkori hóbort, és kifogom nőni?

Ha nem mit tudok ellene tenni?


2018. márc. 2. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Tegyél meg valami olyat, amit még soha életedben nem csináltál. Ja és ne legyél lusta megtenni. És itt most nem világmegváltó dolgokra kell gondolni, hanem tényleg bármit, csak hogy feldobd a szürke életedet.
2018. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!