Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Szerintem azt jelentheti, hogy nem menekülhetek el a dolgok elől. Bár nem vagyok benne biztos meg nem értek az álmokhoz csak gondolom ezért is fordultam hozzátok.


Néha szoktam olyat álmodni, hogy (elég sokszor) történik valami. Van mikor már megtörtént, van mikor csak a elképzelés az álom, de előfordul, hogy valami történik legtöbbször a dolgoknak a végkimenetele a halál és nagyon egyszerűen el lehetne kerülni. Tehát legyen mondjuk, hogy (már álmodtam) bele ugrok a vízbe a lábam össze zárva, de nem tudok felúszni megse tudok mozdulni akárhogy erőlködök. Csak süllyedek és süllyedek és ezt külső nézetből látom magam. Ha ilyen van mindig ez van bármit csinálok de nem tudok mozdulni. Viszont sosincs halál. Nem tudok mozdulni majd később egy 30-40mp múlva miután nem tudok mozdulni az álmomban akkor elugrik és más helyszín van. Folytatódik máshol. Tehát sose tudom meg a végét.


Azért kérdezem, mert elég gyakori, hogy ilyet álmodok. (Mármint, hogy nem tudok mozdulni)


Most ugye igazából nem emlékszem hogyan történik az álmom. Tehát az álmaimat mindig elfelejtem csak részletesen tudom. Tehát most olyan sok információt nem tudok mondani az álmaimról.


Előre is köszönöm a választ



2018. márc. 29. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Ebben az álomban két dolog történik a testeddel:


- nehezen kapsz levegőt. Ennek sok oka lehet, a lényeg a légszomj (megfulladás), nemigen fogsz meghalni sosem álmodban.


- alvási paralízis: alvás közben az agy lekorlátozza a testet, hogy ne tudjon mocorogni. Emiatt érzed úgy hogy le vagy kötve. Ez normális.

2018. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!