Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek annyira vacak élete van, hogy a napjaiban egyedül az alvást szereti, mert akkor legalább álmodhat?

Figyelt kérdés

Akinek egy totál csőd az élete, ezért mindig az estét várja, amikor ledőlhet - és álom közben ideális helyzeteket képzelhet el, elrévedezhet, fantáziálgathat. Ott mindig egy szebb, jobb világ várja. De ahogy reggel csörög az óra - vagy épp a telefon -, lelombozódik, mert újabb rémálom veszi kezdetét - egészen estig, amikor végre mosoly jöhet a szájára, mert nyugovóra térhet. És ez így megy már hosszú ideje.


Van köztetek ilyen? Aki jó élményeket szinte kizárólag csak alvás közben él meg, fejben?



2018. febr. 3. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Én ilyen voltam.

Aztán vettem egy kocsit.

Azóta boldog vagyok.

2018. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemesebb jobbá tennie az életét.
2018. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen voltam, és még szándékosan szedáltam is magam, hogy minél többet aludjak. Ennek eredményeképpen még nyugtató függő is lettem. Aztán összekaptam magam. Nem mondom, hogy most pazar az életem, de jobb, mint volt. Próbáld megtalálni az apró örömöket nappal is.
2018. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Ha te ilyen vagy, miért nem teszed jobbá az életed?

Tanulhatnál egy neked tetsző és jól fizető szakmát. Lassan itthon is egyre többet kérhet egy jó szaki.

Vagy tanulj nyelvet, menj ki pár évre külföldre, utána meg hazaköltözhetsz, ha van egy kis pénzed.

Ne csak álmodj, hanem segíts magadon és váltsd be a vágyaidat.

2018. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szoktak lenni ilyen időszakaim.

A lexarom tabletta sokat segít(xanax)

2018. febr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem ez gyász időszakban volt. Otthon kellett lennem hetekig és úgymond "lelki beteg szabadságon" voltam. Túl pörgött az agyam, mindenkire mérges voltam, úgy éreztem nem kapok levegőt. Szinte minden nap megfogalmazódott bennem az a mondat, hogy könnyebb lenne elaludni és soha fel nem kelni. Akkor tényleg ezt találtam korrekt megoldásnak, órákig, napokig aludtam. Mindenki elnézte nekem a gyász miatt (egy ideig),de aztán visszajött az életkedvem. Igazából én hoztam vissza. Rájöttem, hogy kell találnom valamit ami miatt érdemes felkelni reggel, mert ez így nem élet. Az esetemben ez a dolog VALAKI lett. A fiú nem is tudta, de ő lett az én indokom. A mai napig biztos vagyok benne, hogy semmit nem éreztem a fiú iránt, Az tetszett, hogy mikor rám mosolygott vagy valami történt végre találtam valamit ami boldogabbá tett,amit várhatok. Azután elmúlt a gyász(nak ez az időszaka) és jobban lettem. Írj nyugodtan, ha beszélgetni szeretnél. :)
2018. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Állj hozzá a dologhoz úgy, hogy a napod 1/3 része (az alvás) már oké (van, aki nehezen szenderül el, keveset és rosszul alszik és egyáltalán nem álmodik)! A másik 1/3-ot (munka, vagy iskola) más sem szereti, de rutinból végigcsinálják. A fennmaradó 1/3-ra érdemes igazán ráerősítened: szórakozz és lazíts minél többet (az se baj, ha közben megiszol 1-2 pohárral)! :)
2018. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, úgy írsz, mintha egy tehetetlen szemlélője lennél az életednek. Tudom hogy korlátok közé vagyunk szorítva, de ezek a korlátok a téged körülvevő többi emberre is vonatkoznak, tehát védelmeznek is téged! Legyél nyitottabb mindenre, nyiss bátran új, eddig tabunak számított dolgok felé is akár! Ha türelemmel leszel, felfedezed majd idővel, hogy személy szerint te, miben tudod kiélni a szabadság érzését. Legyél résztvevője az életednek, kell hogy érezd, hogy tudod formálni, alakítani, befolyásolni! Ezt persze lustasággal, tétovázással nem lehet elérni. Kell hozzá szenvedély, az a vágy, hogy a magad adottságaival elérj valamit. Ez izgalmas,,mégha hosszú folyamat is! De ezért élsz, van rá egy életed, hogy megismerd, és elfogadd magad.

Például ha valamihez jó érzéked van, vagy valamiben jobb vagy az átlagnál, akkor azt ki kell használni, és maximálisan fejleszteni.

Ha akadályok vannak, kezdj el azon dolgozni, hogy hárítás el, szüntesd meg, vagy iktass ki! Minden problémára van megoldás, a titok az akaraterő! Minden ezen áll vagy bukik! Kinek mekkora akaratereje van, aszerint ér el dolgokat az életben. Nekem alig van, de olyan is az életem! Neked mennyi van?!

2018. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!