Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ma egy egészen fura álmom...

Ma egy egészen fura álmom volt, de anyum felebresztett és nagyon nagyon jó volt és folytatni szeretnem este de nem tudom hogyan?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 3. 10:44
 1/2 anonim válasza:
Ez velem is nagyon gyakran megesik, de legtöbbször csak a képzeletemben tudom folytatni. Például lefekvés előtt képzeld tovább a történetet. Nekem ez be szokott jönni, bár nyilván más mintha álmodnád, mert így azért te rakod össze( de csinálhatsz több verziót is csak hagyatkozz a fantáziádra)! :)
2018. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álmokat nem tudjuk befolyásolni, azok a tudatalattink képződményei. Vannak olyan álmok, melyek olyan dolgok miatt jönnek létre, melyek napközben, vagy gondolatban foglalkoztatnak bennünket. De az sem biztos, hogy ezek jó álmok. Folytatni egy álmot nem lehet, de vannak visszatérő álmok, melyeket többször álmodunk újra és újra, csak esetleg más környezetben, vagy más szereplőkkel. Példának okáért én sokszor álmodok ruhákkal, gyönyörű függönyökkel, drapériákkal, de ezek mindig nyomasztóan hatnak rám. De szerintem minden ember álmodik pl. erotikus álmokat is. Nincs ezzel semmi gond, csak "sajnos" nem tudjuk folytatni az álmot másnap éjjel.
2018. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!