Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szellemek vannak a hàzunkban? Sos

Szellemek vannak a hàzunkban? Sos

Figyelt kérdés

Sziasztok eggy 16 éves F vagyok és van eggy pár sztorim, na essünk neki.

Az egész karácsonykor kezdődött, este 9 körül lehetett az anyukàmmal és két tesómmal voltunk othon,aztán hirtelen rám tört a szarás, bementem a wc-be és nekiestem,na most jön a parás dolog,szóval nagyba kulàzok és egyszer csak megrántja valaki a kilincset én meg ki kiabàltam hogy "anya ne ràngasd a kilincset 5perc és kész vagyok erre be kiabál a szobàjából hogy "kihez beszélsz fiam nem akart bemenni senki"

Na itt szó szerint a szar is megàlt bennem gyorsan kitöröltem és ki futottam a wc-ből "rettegtem". Na ez volt az első sztori jönk a 2. Es egyben az utolsó.

Este 11 fél 12 körül jàrunk nagyba nézem a rick and morty-t tv-n amikor elàlmosodok(a tv-m automatikusan ki kapcsol 4 órànként és vissza szàmol 59-től mielött kikapcsol) na szóval épp vissza szàmolt en meg mondtam hogy jó szàmoljon vissza én úgyis alszom, kész kikapcsolt eddig ok

Aztàn rà 10 percre magától bekapcsolt (a tv tàvirányítója a földön volt) annyira beszartam hogy szó szerint nem tudtam kiabàlni pedig akartam de eggy szó sem jött ki a szàmból aztàn hosszas remegés utàn órdítottam mother-nek hogy baj van,szval ennyi.

Szerintetek ez normàlis vagy van ràjuk magyaràzat?

Nyelvtan tanàrok ne vàlaszoljanak gyorsan írtam és leszarom ha rosszul írtam pàr szót és helyes íràsi szótàrat sem kérek ..



2018. márc. 22. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Ne, könyörgöm, ne essünk neki! Nem léteznek szellemek. Pont.
2018. márc. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
No para! Normális.
2018. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Kérlek mellőzd a tudatmódosító szerek használatát!
2018. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
16 évesen egy felest? Gratulálok!
2018. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Minek iszik aki nem bírja?
2018. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
16 vagyok karácsony van miert ne nyomhatnák be eggy felest csajok ?
2018. márc. 22. 12:52
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Ha szerinted karácsony van most, akkor nem egy feles volt az, hanem egy fél hordó.
2018. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Istenem gyere le vagy en megyel fel(tudom hogy nincs karácsony és kérem hogy az értelmi fogyatékosok ne válaszoljanak előre is köszönöm)
2018. márc. 22. 12:54
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
K.
2018. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
A kulázós rész a legérdekesebb az egészben, sorry. Az kilincset rángathatta a másik tesód is, akár viccből is, és nálam is volt, hogy 3x egymás után bekapcsolt a tévé, de nem mászott ki belőle Samara, meg semmi. Mindenestre legközelebb most kezet is, ne csak töröld ki a segged.
2018. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!