Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak nekem ilyen unalmas az...

Csak nekem ilyen unalmas az életem? :D 15/l

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
igen
2018. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mit értesz "ilyen" alatt?
2018. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmit nem csinálok itthon ülök egész nap.. Próbálok programokat csinálni.. de az se tart tovább 1-2 óránál uána meg megesz az unalom :/
2018. ápr. 3. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem..én is pont így vagyok mostanában..:/
2018. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Az életed egy lehetőség, amelyet Te töltetsz meg tartalommal. Ébresztő! Nem az élet unalmas, hanem aki éli. Mielőbb találd meg a méltó célokat és haladj a megvalósításuk felé. Ígérem nem fogsz többé unatkozni. Merj nagyot álmodni, amit képes vagy elhinni, azt meg is tudod csinálni.
2018. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
59%

Igen, drága, csak neked unalmas. 15 éves vagy, hogy unatkozhatsz? Bárcsak én lehetnék megint 15 éves, hogy minden olyan dolgokat kipróbáljak amire most munka mellett nem jut időm.

Én elkezdtem egy listát írni mi érdekel és amint lesz rá alkalom, szemrebbenés nélkül megcsinálom.

Az élet nem unalmas, max annyira amennyit kihozol belőle...

2018. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nem

Én már egy ideje így vagyok😂

Max tanulni ülök le meg barátaimmal megyek ide oda...de az is max havonta egyszer.

Majd megváltozik!

2018. ápr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
51%

Gondolom az történt, hogy különböző módon megmagyaráztad magadnak, hogy miért nem csinálhatod azt, amit szeretnél.

Feladtad és leültél otthon. Ezért unatkozol.

Most változtass ezen. pl.: Eszedbe jut, hogy meg kéne nézni valamit? Indulj neki és ne törödj azzal, hogy ekkor eszedbejut, hogy "Á, úgyse sikerül" v. "Mit fognak gondolni rólam", stb.

2018. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Csak a buta ember unatkozik. A többieknek ott vannak a saját gondolataik és a könyvek.
2018. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Konkrét javaslatom van, azon túl, hogy valóban, pl. ha felkeresel egy könyvtárat, ott rengeteg színes olvasnivalót találsz. Ha a valódi Élet egy olyan szeletét akarod megismerni, amely általában rejtve van az emberek szeme előtt: idősotthonok, ill. kórházi ápolási osztályok lakóinak látogatása önkéntesként. Ott olyan életutakat ismerhetsz meg, hogy meglepődsz.
2018. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!