Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kezdjem el a változást?

Hogy kezdjem el a változást?

Figyelt kérdés

Lehet rossz a kategória,de végülis köze van a párkapcsolatokhoz..

Szóval vagyok én egy 17 éves fiú,aki nagyon önbizalomhiányos és amire értékelem megam és az életem az egyenlő a -0-val.

Változni akarok..mostmár nagyon.

A külsőmre kapok megjegyzéseket edzésen..leginkább az orromra ami nagy szerintük és mostmár miattunk én is annak látom,igen nem kéne érdekeljen de ezen az egyen nem tudok elmenni csak úgy..őszintén szólva sírtam is miatta,hogy ennyit kritizálnak.

Meg akarnám tanulni,hogy hogy fogadjam el magam és a külsőm,legyek büszke arra aki vagyok és tudjam mit akarok csinálni.

Ez eddig megvan az elképzelés a kivitelezés már kevésbé.

Fogalmam sincs hogyan kellene elkezdeni ezt..mert nem megy egyik naprból a másikra,hogy na kész én elfogadom magam és minden gond megoldódik ilyen és más téren is.

Kéne találjak valami hobbit esetleg amire büszke lehetek,hogyha sikerül elérnem benne valamit?

Sportolok de ott nem igazán jönnek az eredmények ezért onnan nem igazán tudok meríteni önbizalmat,hogy igenis jó vagyok abban amit csinálok.

Más hobbit meg nem tudom,mit lehetne ami letudna kötni és tudnék belőle meríteni ezekből a dolgokból.

Valaki aki volt hasonló helyzetben tudna valami tanácsot adni?

Köszönet annak aki elolvasta:)


2018. ápr. 3. 22:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Valamiért 2x írta ki a kérdést,légyszi valaki jelentse ezt><"
2018. ápr. 3. 22:56
 2/2 anonim válasza:

Nem ritka a dolog. Az emberek időnként hiúak, szóval nincs mindenki elégedett kapcsolatban önmagával. Engem is folyton szekáltak a kinézetem miatt, ide elég annyit írnom, hogy nem vagyok egy Matyó hímzés. Én, hogy valahogy túléljem a dolgot, (strébernek fog hangzani) könyveket olvastam, zenét hallgattam. De ez sajnos nem volt elég. Kis hijján egy bekapcsolt hajszárítót dobtam be magam mellé a zuhanyzóba, mert nem láttam értelmét annak, amilyen léteztem, A segítségkérés után hosszú idő telt el, és nem kaptam rá érdemben választ, nem tudtam mit kezdeni a dologgal. Rengeteg frusztrációm van még most is, de egy részét hatásosan kezem egy ideje. Hogyan? Nos ez talán egyedi dolog, de amikor a mélyponton voltam, eszembe ötlött egy történet. Nem kell keresni, én magam találtam ki. És mivel megtetszett, írni kezdtem. Már évek óta folytatom, de egy pillanat alatt rájöttem, hogy a frusztrációkat íly módon tudom levezetni. Kiírom magamból azokat a dolgokat, melyek nagyon zavartak és még a ami napig is zavarnak, hála annak, hogy régebben rengeteg könyvet olvastam és még teszem mai napig is. Egyenlőre megy, mert a naponta ért dolgok új ihletet adnak és valahogy még ez hajt előre.

Ui.

Ha nem megy az írás, talán egy-két vers, melyet a saját szórakoztatásodra alkotsz meg. Nem kell búsulni, ha először nem tetszik, vagy nem illenek össze a sorok és a mondatok. Csak meg kell nézni a modern, 20.-21. századi szabad elvű versek egy részét. Sok-sok katyvasz, a sorok sem feltétlen kötött szótagszámot tartalmaz, mint elődeik. Ha rájössz a mibenlétére, utána csak ezen fogsz agyalni. Én is ilyen vagyok. Ha töprengek a folytatáson, lehet, hogy egy véletlen hang az utca zajában fogja megadni a választ.

2018. ápr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!