Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez változhat, hogy ne gondolja...

Ez változhat, hogy ne gondoljak erre? 14L

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Azt hiszem magamról hogy leszbikus vagyok. Mert 11 évesen is egyszer elkezdtem ezt beszélni magamnak meg ránéztem egy lányra ilyen szorongást érztem. De az elmúlt. De előtte is voltam szerelmes fiúba meg fiúk tetszettek. 13 már majdnem 14 évesen lett fiúm akkor megint előjött ez a szorongás hogy lányra néztem mert hogy ránézek a seggére vagy ilyen szorongást bűntudatot éreztem csak ránéztem amúgy. De még először nem volt olyan durva. Amúgy a fiúmmal a csók is jó volt.Próbáltam elterelni róla a figyelmemet de nem mindig ment csak szorongás és jött hogy leszbikus vagyok meg minden. De közbe a fiúk tetszettek. Nyáron mintha így elment volna de néha visszajött. Ahogy elkezdődött az iskola akkor is kezdte hogy ránézek valakinek a seggére meg minden és szorongás nagyon nem akartam mindig mondtam hogy nem vagyok az. Decemberben megint összejöttem egy fiúval és vele is nagyon jó volt csók imádtam. De mégis ezek a gondolatok zavartak. Ahogy szakított velem nem ez miatt más volt az ok. Kátén is beszéltünk a homosexualitásról és mèg jobban elhittem bűntudatom volt. De egyszer csak így elfogadtam de nem akartam már nagyon rosszul èreztem magam kezdte a barátnőmnél is akkor unakatestvéremnél is ez a valami. Akkor elkezdtem úgy gondolkozni hogy a lànyok tetszenek akkor amikor a barátnőmmel is volt ilyen szorongást éreztem mindenkinél má most meg elképzelem magam lánnyal hogy lánnyal csókolozok meg minden fantáziálás perverz. Érzem hogy kènyszerít hogy csókoljak meg egy lányt. Félek hogy nem a fiúkhoz vonzódom és attól mert már olyan mintha a fiúk nem tetszenènek. Meg elkezdtem hogy szerelmes vagyok barátnőmbe és hogy megcsókolom meg ilyen gondolatok. Nem kéne ilyenen gondolkoznom tudom. Meg ha lányra nèzek már minden perverz gondolat jön. Meg lánnyal képzelem el magam. De a fiùk is tetszenek vagy nem tudom már.14L

2018. ápr. 5. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tetszenek fiúk akkor csak biszex lehetsz. Lehet elmúlik,lehet nem,de a te döntésed hogy kiéled-e majd a vágyaid,nem muszáj.
2018. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Nem akarlak ijesztgetni, de picit a kenyszerbetegségre hasonlít nekem, amit leírtál - mivelhogy azt mondtad, hogy úgy jöttek elő ezek a gondolatok, hogy nem is akartad, illetve hogy bűntudatot okoztak. Van esetleg sulipszichológusotok vagy ilyesmi? Egy próbát megérne, ha tényleg ennyi szorongást okoz neked ez a téma. Bízom benne, hogy tévedek, és csak helyre kell tenned magadban a dolgokat, de mindenképp érdemes megpróbálni megbeszélni olyannal, aki lélektanilag is ért az ilyesmihez.

A másik opció amit az első is írt, hogy biszex lehetsz... abban viszont nincs semmi rossz vagy bűnös. És mellesleg a homoszexualitásban sincs. ;)

2018. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!