Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem tönkrement az...

Úgy érzem tönkrement az életem minden szempontból, hogyan változtathatnék?

Figyelt kérdés
Fél éve végleg otthagytam az egyetemet, mivel a kolis szobatársaim finoman szólva "kikészítettek", de amúgy sem nagyon bírtam ott meglenni. A szakot magát szerettem, de alig akadt 1-2 személy akivel szóba tudtam elegyedni, amikor pedig ők nem voltak ott, akkor egyedül sonfordáltam fel-alá, a nap végére pedig mindig úgy éreztem magam, mint egy felmosórongy. Ezt a döntést azóta eléggé megbántam, de már változtatni úgy sem tudok rajta. Volt egy ideig egy lány, akivel sokat beszélgettem, és hát egy ideig talán kapcsolatban is voltunk, de már ő sem beszél velem, nem veszi fel a telefont, facebookon letiltott. Most így hát tökre egyedül maradtam, szó szerint a szüleimen kívűl senkivel nem beszélek, igazából ők is csak piszkálnak, hogy menjek dolgozni, ha nem tanulok, vagy csináljak valamit. Fél éve itthon ülök, és a házból sem megyek ki, tudom hogy gáz, de ez van. Azért írom ide, mert itt úgy sem ismernek. Pszichológus volt már nálam 3 alkalommal, de nem tudott segíteni rajtam. Az egyetlen megoldást most az öngyilkosságban látom, tudom nem a legjobb döntés, de én csak ezt a kiútat látom. Gyáva döntés lenne, de amint említettem, ez lenne az egyetlen. Nincs senkim, nincs senki aki tudna segíteni bármit ezen a helyeten. A napjaim azzal telnek hogy szomorú filmeket nézek és közben azon agyalok, hogy ronthattam el ennyire a saját életem.

2018. ápr. 5. 22:45
 1/8 anonim válasza:

Mennyi idős vagy?Ezen kívül milyen problémád van még ami arra ad okot hogy öngyikos légy?Nagyon kíváncsi vagyok!

Mert ez eddig nem probléma amit leírtál.

2018. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ongyilkossag nem megoldas a problemadra, mivel nem tudhatod mi lesz utana. Lehet sokkal rosszabb lesz.

Csinald azt, amit szeretsz. Probald hasznositani magad, minden ember ertekes, az ertekes reszed pedig hasznosithato. Ha mas nem, krokodil-eledelnek biztos jo lennel :D remelem erted a viccet.

Vallalj akar onkentes munkat, akkor sem keresnel kevesebbet, mint most ;) Ne add fel, hajra!

2018. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Egyéb gondom nincs, csak depressziós vagyok és eléggé magamba zárkóztam.
2018. ápr. 5. 23:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán azért kerülnek az emberek, mert látják rajtad az életunt embert.

Egy szerelem nagyon sokat dobhatna a lelkivilágodon.

Ahhoz viszont jó lenne, ha érdekesnek találnának mások.

Ezt például humorral tudod könnyen elérni.

Mit gondolsz, az menne ?

2018. ápr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Semmi okod nincs az öngyilkosságra, a problémáid tulajdonképpen semmiségek, azért látod ilyen súlyosnak a helyzetet, mert depressziós vagy.Keress egy jó pszichiátert és csináljatok valamilyen terápiát.Valószínűleg ez átmeneti depresszió lesz, amit sikeresen meg lehet oldani.Amit tehetsz, szedj sok vitamint, próbálkozz meg orbáncfűteával, triptofánnal, agykontrollal,ezeket otthon is meg tudod csinálni.Ha ezektől és a terápiától nem múlik el, akkor lehet hogy gyógyszerre is szükség lesz.

Keress másik szakembert és ne várj javulást 3 alkalom után, ehhez több idő kell.Soha ne add fel!

2018. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
S több hónapig kell csinálni, akármilyen kezelésről van szó, 1 hét alatt ne várj csodát.A vitaminokat, orbáncfűteát, triptofánt, agykontrollt is csináld hónapokig!
2018. ápr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Az öngyilkosság nem megoldás semmire! Előtted az élet... Vedd számba először is, hogy mi érdekel... Ha már az egyetem nem jöhet szóba akkor legyen egy szakmad ami érdekel menj el egy évre valahova dolgozni csakhogy meglegyen az 1 év munkatapasztalat addig sem ülsz otthon és még pénzt is keresel... aztán helyezkedj el a szakmádban... Sportolj, keress valami hobbit, esetleg vegyél egy kisebb háziállatot! Amúgy barátkozni ma már mindenhol lehet... Csak akarni kell... Remélem tudtam segíteni... Ha szeretnél valamit kérdezni vagy csak kell egy ki bátorítás írj nyugodtan privátban!
2018. ápr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ezt a kérdést. Nagyon hasonló a helyzetem, csak nekem a depin kívül van más gondom is az egészségemmel. Ráadásul a saját nememhez vonzódok, ami megnehezíti önmagam elfogadását és a párkeresést. Szerintem ne add fel, ki tudsz mászni ebből a gödörből. Fogd úgy fel, hogy ez csak egy nehéz periódus az életedben, ennél már csak jobb lehet.
2018. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!