Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Visszafogott, csendes lány...

Visszafogott, csendes lány vagyok. Hogy változhatnék meg? (L/15)

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 12:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A halk szavúságra meg szerintem az a megoldás, hogy egyszerűen megpróbálsz hangosabban beszélni, a barátaid közelében meg úgyis automatikusan feloldódsz. :)


(Előző vagyok)

2010. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Miért kéne megváltoznod, ha egy lány visszafogott egyáltalán nem baj!!!!

A barátok megtalálása nem ettől függ , sőt ha valaki igazán érdemes rá meg fogod találni.

Ha meg a szerelemre gondolsz kifejezetten előnyös és kuriózum a ami gátlástalan világban.

2010. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Én a facebook-ot egy csomó hülyeség van fent és sok sok ember :D ismerkedj próbálj beszélgetni ismeretlenekkel.. és majd megtanulod :D

de ha ennyire ki vagy akkor írj rám...

én is szeretek beszélgetni :)

2010. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom miért vagyok ilyen... Sokan mondják,hogy simán lehetne több önbizalmam,mert értelmesebb vagyok,mint a többi 9.-es. Mondjuk kevesebbet tanulok,mint az osztálytársaim, de jobbak a jegyeim :DD

A külsőm is sokaknak tetszik, zöld szemeim vannak és csinos alakom. Van érzékem a sportokhoz, röpizésben is én vagyok tesi órákon a legjobb. Amikor haverokkal iszunk mindig tudok rá figyelni,hogy ne rúgjak be és a cigiről is sikerült leszoknom.^^

2010. jún. 19. 19:49
 15/17 naphtha válasza:
szerintem, először is érdemes elgondolkodni azon, hogy miért vagy ilyen beálítottságú, mitől félsz. Azután ehhez add hozzá, hogy a félelem akadály, amit le kell győznöd. Végül szorozd be az egészet azzal, hogy egyszer élsz, és hogyan akarod leélni ami hátra van. Mindig légy pozitív, de tudj mérlegelni minden fontos döntés előtt. De szerintem ami nagyon fontos, hogy tetszél önmagadnak. Az önbizalom fontos.
2010. jún. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Sportolj!!!!

Az hihetetlen önbizalmat tud adni!

2010. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Dumálj többet és olvass csajos magazinokat ;) Jah és persze ne fojtsd magadba! :) És mosolyogj minél többet! (am mit jelent az h= L/15?) Ez majd segít jobb kedvre derülni: :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :P :P :P :O XD XD XD XP XP :X
2011. dec. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!