Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tűnjek gazdag de...

Hogyan tűnjek gazdag de sportos lánynak?

Figyelt kérdés
Hogyan tűnjek egy gazdag sportos lánynak?de olyna lánynak akarok látszani aki sportos,de az ünnepéjeken kifinomult.Az iskolában milyen nadrágban és pólókba járjak ami sportos,de jól néz ki és milyen hajam legyen? Plus ünnepségen a hajam valamilyen extra fonat,és csipkés ruha? Akkor nem látszok cigánynak,csak emr ők szoktak ki öltözni.Amúgy mi eléggé jól élünk,és értelmes kommenteket szeretnék

2018. ápr. 15. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Akkor szólj anyucinak hogy vigyen el egy stílus tanácsadóhoz. :D
2018. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Én is szeretnék gazdag és sportos lánynak tűnni, de se sportos, se gazdag, se lány nem vagyok. Mit tudtok ajánlani?
2018. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Számomra egy ilyen kérdés kiírása után se sportos, se gazdag nem leszel, nemhogy kifinomult.


Nem tudom ki(k) előtt akarsz így feltűnősködni, de nekem nagyon nem jön be.

2018. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Unnepsegen CSAK a cigányok oltoznek ki??? Ezt honnan vetted? xD

Na elárulom neked, hogy qrvára le kell szarni milyen ruhat veszel fel. Lehet rajtad bármilyen ruha, ha mindenkit lenezel es stb...

"A modor mutatja mit érsz".

2018. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a retardált kommenteket!
2018. ápr. 16. 13:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Retardált kérdésre retardált válasz. ;) Ez így működik.
2018. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!