Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem vagyok elég jó pasi és...

Ha nem vagyok elég jó pasi és emiatt a csajozás is döcögve megy, akkor egyetlen út az, hogy gazdag legyek és sportos és sikeres?

Figyelt kérdés

egyszóval: dolgozzam ki a belem, hogy valamikor majd 30 éves koromra legyek annyira értékes pasi, hogy tapadjanak rám a nők, akik meg egyébként az általában kigürizett munka töredékét nem tették le az asztalra egész életük során?


Miért kell éveket végig dolgoznom azért, hogy jó legyek a csajoknak, miközben meg a lányok alapból kelendőek, max a jópasikért versengenek és törik magukat. Mert nekik már az átlag nem is jó.


a jóképünek született csávokákrol nem is beszélve, mert ők is a génjeikkel kapják meg azt, amiért másnak keservesen meg kell dolgoznia.


2014. jan. 5. 19:21
1 2
 1/19 anonim válasza:
ha gazdag leszel,sportos,akkor nem csak a buta libákat fogod megkapni szerintem.
2014. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hát én jelenleg még a buta nöknek is az hulladékait kapom meg.
2014. jan. 5. 19:25
 3/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem azért nem megy a csajozás, mert nem vagy elég jó pasi, hanem azért, mert "üres" vagy, csak a külsőségek érdekelnek, nagyon felszínesen gondolkodsz.
2014. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30 éves korodra sem fog menni.
2014. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mert az ilyen punamágnes csávokák nem felszinesek? Hogy ha akarnak akkor naponta mást tudnak meg? A több száz megdugott csajnak mindet mélyrehatoan ismerik? Ne vicceljél már.
2014. jan. 5. 19:28
 6/19 anonim ***** válasza:
De milyen nőket? Ebből is látszik, hogy milyen sekélyes vagy, hogy te is ilyen kis ribikre vágysz.
2014. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

MIRŐL BESZÉLSZ EMBER?


te tényleg azt hiszed, hogy az értelmes okos és szép nök nem teszik szét a lábukat a jó pasiknak? Vagy mi? Azt hiszed, hogy csak a lotyók dugnak ugy, hogy nincs járás? El vagy tévedve nagyon...


épp, hogy a sikertelen emberekre jellemző, hogy inkább poshadnak egy szerencsétlen kapcsolatban, mert tudják, hogy nehezen tlaálnának mást maguknak.

2014. jan. 5. 19:32
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha nem tartod magad jó pasinak akkor ezt is sugárzod. . .

Melyik Nőnek kell 1 önbizalom hiányos pasi???

Pont az a cél, hogy határozott legyél és figyelj oda mert nem mindenki kapható ugyan azzal a szöveggel. . .

Egyébként az okos nő nem áll le buta pasival aki csak dugni akar mivel tisztába van vele mit akarnak így nem adja magát.

2014. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért tolyom le a nőket. Csomó mindennel kinozzam magam, csakhogy megfeleljek a nők elvárásaiknak.

Inkább maradok átlagos, így legalábbb jól érzem magam a bőrömben.

23f

2014. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
háta pénz sokat jelent , én gazdag pasivval jönnék csak össze
2014. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!