Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért ekkora baj ha egy lány...

Mért ekkora baj ha egy lány magasabb?

Figyelt kérdés
177-'78cm vagyok 16éves... Mindenhonnan csak azt hallom h tejóég ugye nem nősz tovább. Ha belépek valahova(pl. cukrászda) mindenki úgy néz rám mint egy ufóra. Ennyire kilógok a sorból..?.. Ez miatt régebben komoly kissebségi komplexusom volt. Nem mintha most nem lenne, de mióta új iskolába kerültem, az új társaság pozitívan hatott az önbizalmamra.. De ettől függetlenül még sokat rágódom azon hogy ez mégis mért különböztet meg engem ennyire másoktól. pl. a pasik is elkerülnek... mindenhonnan kilógok, elmegyek szórakozni, és kb mindenkinél magasabb vagyok.. nagyon rossz.. és az emberek hozzáállása sem segít a helyzeten... ekkora baj, mért nem lehetek olyan mint a többi átlag lány, a kínos tekintetek nélkül.:( A fiúkat ennyire taszítják a magas lányok, férfiasnak, otrombának tűnűnk tőlle?

2018. ápr. 16. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Fiuk altalaban a naluk kissebb lanyokat kedvelik. Gondolom te sem jarnal 1.50-es fiuval
2018. ápr. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Hát, én Claudia Schiffert sem, Charlize Theront sem, Nicole Kidmant sem, Taylor Swiftet sem látom férfiasnak, otrombának. Nagyon más jelzőkkel illetném a megjelenésüket.


Bizonyára mindenki megmosolyogja, aki olvassa, de női sportágak közül leglátványosabbnak, a röplabdát tartom. Annyi magas, csinos nőt, kis helyre gyűlve látni, nemigen lehet másutt. Még az Oszkár gálán sem; messze nem.

2018. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Általában a lányok nem bírják a náluk alacsonyabb fiúkat.

Ezért aztán a fiúk nem kísérleteznek a magas lányokkal.

VISZONT, ha kiderül, hogy ez téged nem érdekel... lehet, hogy le sem tudod majd őket vakarni.

2018. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jadd, dehogy. Szeretjük a magas lányokat :)
2018. ápr. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Most nem azért, de nem tudom merre élsz, de ez a manapság szerintem kicsit sem kirívó. Én vagyok srácként 185-7 centi körül, de rengeteg velem egymagas, v még magasabb csajt látok mindenfele.

És az is teljesen igaz, amit a 3-as írt.

2018. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"manapság" helyett magasság

előző voltam

2018. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
50%

Ha valahol ez baj, akkor rossz helyen vagy ennyi. Az embertagadóknak meg lapáton a helyük.

Én fiúként nem vagyok 180, és sok alacsonyabb lánynak baj ha nincs meg a plusz centi.

És?

Szép vagyok, szexi, intelligens. Duzzoghatnak, átnézhetnek, tehetek bármit, akkor is ez van.

Hát sajnálatukra nem lettem egy csúnya, buta, jól kihasználható marha.

Apszolút nem bánom. Nem én vagyok a rossz.


Most ha egyszer te egy jó csaj vagy, akkor tök mindegy mit puffognak. Azt nem kell megvárni míg odamennek hozzád, meg elkerülnek. Te is odamehetsz egy pasihoz, lesz olyan akinek tetszeni fogsz.


Egy rosszindulatú, agymosott közösség ...inkább jobb kimaradni belőle. Én azt mondom.

2018. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

Mert alacsonyabb barátod úgy sem lesz, mert gondolom te sem akarsz, és azért egy nálad magasabb pasit nehezen fogsz találni főleg ha az is számít hogy magassarkúba még 6-8 cm-vel leszel magasabb.

Bár vannak lányok akiket ez nem zavar hogy a fiú alacsonyabb náluk. Bár a jelenlegi barátnőmet ez nagyon zavarta hogy amikor ismerkedtünk én majdnem egy fejjel alacsonyabb vagyok nála, de mára már nem érdekli őt egyáltalán. A barátnőm 176 cm, és ha magassarkút visel akkor van 180 cm magas is. Én pedig alig vagyok 170 cm magas.

2018. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Titok123456 válasza:
Egyáltalan nem baj én is magas vagyok ilyenkor ha beszólnak csak írígykednek pl modellek övek a világ és 175cm alati modell nincs is úgyhogy nem baj
2018. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!