Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A barátaim focizás közben...

A barátaim focizás közben mindig önzőnek mondanak. Mit tegyek, hogy változzon a véleményük?

Figyelt kérdés
Idén kerültem egy új iskolába. Ott vagyok a 3 legjobb focis között az osztályba, és mindig 1-2 nak választanak a csapatba. De az első alkalommal(focizásnál) kicsit önző voltam, jól akartam bemutatkozni. De azóta minden lövésnél önzőnek mondanak, pedig ugyan annyit önzőzök mint mások. Mit tegyek, hogy változtassanak a véleményükön? Válaszokat kösz.
2008. okt. 29. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
passzolj.
2008. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jah sztem is passzolj és ne mindenáron te akarj gólt lőni, ez CSAPATMUNKA!
2008. okt. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
OK, megpróbálom, még ha nehéz is.
2008. okt. 30. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem csak a pályán múlik. Focin kívül is legyél velük barátságos hívd el őket sörözni vagy mittudomén. Hagyd, hogy megkedveljenek.

Passzolj nekik többet. Ha azt érzed, hogy te sokkal jobb vagy akkor is néha engedd őket is oda kicsit. Hitesd el velük, hogy érdekelnek :D még ha nehéz is, játszd meg. A fociban is számít kicsit a szinészkedés. ;)

2008. nov. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!