Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom. Hogyan lehet? (lennt)

Nem tudom. Hogyan lehet? (lennt)

Figyelt kérdés

Sok kérdésre az a válasz hogy keress egy pszichológust...

De hol??Hogyan?? A régi sulimnak volt...jártam is hozzá...de mit nem mondjak nem túl sokat ért...

De a mostaniban még az sincs...És nem akarom hogy bárki megtudja hogy dokihoz járok mert nincs rendben az agyam...

Szóval hogy lehetne? És úgy hogy senki ne tudja...Meg hogy ne kelljen neki fizetni...mert azt nem tudom...

Kórházban? vagy hol? Kérlek segítsetek!

16/L


2010. jún. 13. 02:42
 1/2 Zümy ***** válasza:
Hát nekem most kezdett e ljárni az egyik barátom,de énis nagyon szeretnék:]. Hát itt nálunk van egy kórházhoz tartozó külön kis épület (és ingyenes). Próbáld meg ott,nézz körül neten.
2010. jún. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz vagy "dokihoz", vagyis pszichiáterhez szeretnél járni?

Sztem érdemes megkérdezni a háziorvostól(tudom, h nem szeretnéd, ha mindenki tudna róla, de nekik kötelező a titoktartás), mert csak ő írhat beutalót a kórházba egy pszichiáterhez, hiszen csak a kórházban dolgozók ingyenesek és biztos ismer a városotokban egy pszichológust is, ha arra van szükséged.

2010. jún. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!